folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Hesabımın Mail Adresi Değişmiş Geri Alamıyorum

İnstagram Hesabımın Mail Adresi Değişmiş Geri Alamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ayda yılda bir kullandığım instagram hesabım stjunpp@fmailnex.com  olarak değişmiş

hesabım çalındı diye instagramdan sıfırlamak istedim cep telefonuma gelen smsi kabul etti ama mail adresime gelen kodu kabul etmiyor.

eposta adresini onayla bölümünde ileri diyorum ilerlemiyor. sürekli aynı kodu mail atıyor.

olay nedir fikiri olan var mı ? ne yapsınlar benim dandik instagramımı 20 kişi ekli bile değil.

nasıl mail değişiyor ? hem facebook ekli hem numara hem mail adresi

başka şifreler de gitti mi ? tek tek değiştireyimmi şifreleri

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam facebook ile bagli mi instagramin ?

BIzim komsununkini (sansa) geri almistim ama facebook uzerinden giderek, sifreyi degistirdim.

Sonrasinra devamli istekler geldi. Calan kisi Tayland'li sanirim, bayagi ugrasti ama saglam sifre koyup kagida yazmistim. Sonrasinda vazgecti.

Buradan denedin mi ?

https://tr-tr.facebook.com/hacked

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

evet bağlyıdı hesabı zar zor geri aldım   1 saat sonra twittera şifre denemişler sanırım şüpheli işlem maili geldi.

sene 2024 nasıl hesap çalıyorlar anlamıyorum sms onayı olmadan nasıl mail değiştiriyorlar ilginç

Toplam Hit: 183 Toplam Mesaj: 3
instagram çalınma