Kredili, Destekli Traktör Olayı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

İçimizde anlayan vardır illaki 75 - 80 beygir deutz-Fahr veya same frutteto 80 çift çeker bi traktör almak istiyorum, bu kredili 5 sene taksilit olayları vs en uygun en doğru şekilde nasıl alabiliriz bilen eden  varmıdır ?

Arayan yok, Soranı skim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

çks ile bir ara veriyorlardı 0,9 faiz ile bir çks varmı ve şuan ziraat bankasına sor istersen bir 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Çekase ile aliniyor faiz oranlari hala ayni mi degilmi bilmiyorum biz 100 hp'lik deus almiştik. Bedavaya geldi simdi değeri 2 milyona yakin 450 bin tl kredili yilda 75 bin tl.. Ziraat ugra onlar detayli anlatir. 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Geçen aylarda bir akrabam aldı Tümosanın 75-85 beygir arası bir traktörünü de 2 milyona falan almıştı. Sanırım çiftçi kart gibi şeyler gerekiyor. En iyisi bence bir traktör bayiine gidip sorman olur. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

bizde bahçe traktörü alacağız varmı bu çekase faiz işlerini bilen birisi

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

ÇKS Beledıye tıcaret odasından alıyorsunuz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Adına kayıtlı tarlan varsa sorun yok, yoksa benim yaptığım gibi varsa tanıdık ben teyzemden rica ettim tarlaları formaliteden kiraladım. Geri kalanla ben değil traktör firması uğraştı banka ziraat odası ilçe tarım çks falan heğsini onlar hallediyor senede bir defa kredi ödüyorsun ama miktarı fazla olabilir ben 2010 da 5 bin ödüyordum yıllık 5 yıl boyunca 

Traktörde tavsiyem iyi araştır ilk aldığım traktör ferguson 240 emin önündeki dik rampada zorlanıyor du tarlalar fazla olduğundan yorulunca new holl  tt55 çift çeker aldım güzel çalışıyordu fakat balya makinasın da zorlanıyordu ama makina çok phalı olduğundan almadım allhtan bir baba dostunun kiydi 

Bağda fidanlıkta tarlada nerede kullanıcan ormanda kütükmü çekecen hangi aletleri nasıl kullanıcan bunları bilmen lazım haberin olsun 

Yav he he
Toplam Hit: 344 Toplam Mesaj: 7
traktor