folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 100-200Tl Arası Sıfır Nokia Telefon Tavsiyesine İhtiyacım Var

100-200Tl Arası Sıfır Nokia Telefon Tavsiyesine İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek

Selam mürdiler. Başlıkta da belirttiğim gibi 100-200tl arasında nokia bir telefon arıyorum. Annem kullanacağı için basit bir telefon olsun istiyor kendisi de. ikinci el aramıyorum baştan belirteyim. 

Bende biraz baktım ama adam akıllı bişeyler bulamadım. nokia n100 modelini beğendi de düzgün bi yerde satanını bulamadım.

Yıllardır nokia kullandığı için başka marka ve model tavsiyesi pek işe yaramayacak sanırım öncelik nokia modellerinde olsun :)

Bir var,Bir yok..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

www.akakce.com

www.ucuzu.com 

www.cimri.com 

burada fiyat karşılaştırmalarını bulabilirsin.almadan önce firmaların isimlerini google da aratmanı,telefonla arayıp stok durumunu öğrenmeni ve bu sitelerdeki alış veriş yapanların yazdığı yorumları okumanı öneririm.

samsung telefonlara da bakmanı tavsiye ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

seri sonu (%90'ı teşhir) fakat 2 yıl garanti kapsamında...

http://www.teknosa.com/seri-sonu/telekom/cep-telefonu/218?order=2

tükendi yazısına aldanma.. arkadaşa aldık daha dün bi telefon..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/nokia-nok_113-113-cep-telefonu-siyah/productdetails.aspx?I_ID=61952

Bu telefonu al sıkıntı çekmezsin.Darty'de 200 liraya görmüştüm.Hafıza kartıda takılıyor daha ne olsun.Bu fiyata en iyi telefon.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

nokia x1 anneme aldım

60 gün bekelem süresi var :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

yok eski nokia kalmadı, bende hala eski nokia şarjı var telefoncular hazine diyor anasını satayım şarja.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

nokianın eski modellerinin bir çoğu sıfır kutuda sahibinden de satılıyordu.. oraya bi bak.

boş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

www.akakce.com

www.ucuzu.com 

www.cimri.com 

burada fiyat karşılaştırmalarını bulabilirsin.almadan önce firmaların isimlerini google da aratmanı,telefonla arayıp stok durumunu öğrenmeni ve bu sitelerdeki alış veriş yapanların yazdığı yorumları okumanı öneririm.

samsung telefonlara da bakmanı tavsiye ederim.

Hocam eyvallah güzel yazmışsın da interneti ilk defa kullanan biri değilim ve haliyle buralara çok çok baktım. Bahsettiğin site ve firmaların araştırmalarını da almadan yaparım. Derdim bulamıyorum nereden alabilirimden ziyade hangi modelleri bilir tahribat halkı, neleri önerir benim şartlarımda. Kullanıcı yorumu ve tecrübeli insanlardan beklentirlerim vardı. Afedersin de frmtr gibi sitelerde post kasanlar gibi bir mesaj yazmışsın çemkirmeden edemedim:) Yine de sağol.

Kara_Mc bunu yazdı

Peki tükendi yazanları nasıl satın alırız mağazalara gitmek mi lazım?

Citizen bunu yazdı

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/nokia-nok_113-113-cep-telefonu-siyah/productdetails.aspx?I_ID=61952

Bu telefonu al sıkıntı çekmezsin.Darty'de 200 liraya görmüştüm.Hafıza kartıda takılıyor daha ne olsun.Bu fiyata en iyi telefon.

Evet bende düşündüklerimin arasına koymuştum da bi de dartye bakmak lazım o zaman. Teşekkürler hocam.

DJ_Alper bunu yazdı

nokia x1 anneme aldım

60 gün bekelem süresi var :D

Kullanımı nasıldır abi bi sorsan ya:p Malum basit şeyler olacak ya aslında ufak tefek oluşu aklıma yatmıyor değil de tuşları falan da kütük gibi bişey olmasın tam anlaşılmıyor unbox videolarından da.

VBDream bunu yazdı

yok eski nokia kalmadı, bende hala eski nokia şarjı var telefoncular hazine diyor anasını satayım şarja.

O kadar eskiye gitmeye gerek yok hoca bende de var 5110 hemde 3 tane şarj aleti var kalın uçlu:D ama evde kimbilir nerde.

Memento_mori bunu yazdı

nokianın eski modellerinin bir çoğu sıfır kutuda sahibinden de satılıyordu.. oraya bi bak.

Eyvallah hocam bir bakayım neler çıkar ordan da. Bi ufak tur atmıştım aslında ama şimdi eski modeller olduğu için ve Türk halkı olarak ta sahtecilikte 1 numara olduğumuzdan güvenemiyorum çoğu zaman ordakilere, acaba gerçekten sıfır mı? diye :)

Bir var,Bir yok..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sahibinden'deki ilanlara hiç bulaşma.Eski 2. el telefonları toplayıp sıfır kasa takıp sıfır diye millete iteliyorlar.2 gün sonra elinde kalır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

Hocam nasıl şimdi doğrumu 200 300 tl lik telefonları 49 tl ye satıyorlar.

Toplam Hit: 2651 Toplam Mesaj: 10