folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 15 Dk Lık Sunum İçin Elinizde Mevcut Slayt Veya İlginç Fikirler.

15 Dk Lık Sunum İçin Elinizde Mevcut Slayt Veya İlginç Fikirler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi elinde herhangi bir mevcut slaytı olan (daha önce eğitim veya herhangi bir şey için hazılamış olabilir) veya ilginc bir fikri olan ( şu konuda bir slayt hazırlasan ilgi çekebilir dediğiniz) varsa benimle paylaşması çok makbule geçer. Sizi sevgi ile selamlıyorum.

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

sunumu da soylemeseydin 15 dakikalik ilginc bisiler falan olacakti. Az daha genis tut hocam, cok daraltmissin.

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Yükselen mobil pazarı ve bu tarafta para kazanma yollarıyla ilgili slayt hazırlarsan çok ilgi çekici olur. Candy Crush gibi oyunların günlük bir milyondan fazla para kazandığınıda söylersen sanırım ilgi artar :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    anubisx bunu yazdı

sunumu da soylemeseydin 15 dakikalik ilginc bisiler falan olacakti. Az daha genis tut hocam, cok daraltmissin.

ya aslında benden istenen tam olarak 15 dk lık bir sunum yapmam. çok uzun olmayacak ama ilgi çekici olmasını istiyorum. az ve öz bitircez işi =)

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

Yükselen mobil pazarı ve bu tarafta para kazanma yollarıyla ilgili slayt hazırlarsan çok ilgi çekici olur. Candy Crush gibi oyunların günlük bir milyondan fazla para kazandığınıda söylersen sanırım ilgi artar :)

süper fikir bunu değerlendirebilirim. çok teşekkürler.

Toplam Hit: 1133 Toplam Mesaj: 5