folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 8 Bin TL' Ye Kadar Araba Tavsiyesi?

8 Bin TL' Ye Kadar Araba Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sequoia
    sequoia's avatar
    Erkek

Arkadaşlar eğer şartlar uygun olursa yaza doğru bi araba almayı planlıyorum dediğim fiyat üstünden yanlız devri falan herşeyi içinde olarak bu kadar verebilcem en çok.. Ve arabaların fiyatları piyasası hakkında pek bilgim yok maalesef.. almayı düşündüğüm şey 1.4 cc yada altı olacak,tüp takılabilecek vs.. kısaca mümkün oldğunca az yakacak çünkü haftanın 5 günü işe gidip gelmek için kullanacam.. ayrıca acemi olduğumdan performans, beygir, hız vırt zırt aramıyorum yokuş çıksın yeter. ayrıca vurunca falan parçası pahalı olmamalı bu fiestadır paliodur öyle ufak tefek bi araba aradığım şey dediğim gibi asıl mühim olan az yakması gerçekten arabadan anlayan arkadaşlar bana model tavsiye edebilirmi? şimdiden teşekkürler

Neden?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-acil-ve-temiz-94-model-39764241/detay

94 astra iyidir hocam kalitelidir az yakar tüplü fakan.. klimalı absli havayastıklı yolbilgisayarlı olan modellerini öneririn.. GLS modelleri.. linkteki gl modeli donanımsız.. ama yinede bazılarında klima abs var.. tavsiyemdir.

Toplam Hit: 1333 Toplam Mesaj: 2