Access Point Önerisi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Selam,

150 m2 ev için modemdeki sinyali uzak odada güçlendirecek bir acess point önerebilir misiniz?

220 üzerinde çalışanlar 2 li set halinde olmalı sanırım. Wifi kablosuz sinyal tekrarlayıcı özelliğide olabilir. 
    Normal standart Acrss  pointinde olabilir üzerinde 1 adet data kablosu takılabilecek/Lan Portuda olmalı ki, düzgün çalışmazssa modemden kablo çekip acces point olarak kurulabilsin.

Güncel ürünleri takip edemedim Biraz araştırdım uygun fiyatlı deneyimlediğiniz .5Ghz yeterli 2.4 destekli.  TPlink, airties vs olur. Şimdiden teşekkürler.

siyahbereli tarafından 25/Şub/24 13:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

3 yılı aşkın evde TP-Link Deco M4 (3'lü) kullanıyorum. Aktif ettiğim günden bu güne tek şikayetim olmadı. Evin internet çekmeyen yerini geçtim sokakta dahi çekiyor. Hala aktif satılıyor. Güncel versiyonları da var. Bunu ya da benzerlerini öneririm.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı

3 yılı aşkın evde TP-Link Deco M4 (3'lü) kullanıyorum. Aktif ettiğim günden bu güne tek şikayetim olmadı. Evin internet çekmeyen yerini geçtim sokakta dahi çekiyor. Hala aktif satılıyor. Güncel versiyonları da var. Bunu ya da benzerlerini öneririm.

Güzel cihazlar. Tek bir cihaz lazımdı inceledim. Ethernet portlu 220 fişi olan cihazı iş gördü.

teşekkür ederim. Başlık kapatılabilir.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Ruijie Ap öneririm hocam fabrikalarda geniş alanlarda el terminalleri için kullanıyoruz, otellerde vs de kullandık bu güne kadar sorun olmadı hiç.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

basliga kendi sikintisini cozmek icin sonradan gelen olursa benim de tavsiyem tplink re200 modeli f/p acisindan uygun oluyor dualband falan, dublekste kullaniyorum ust kati iyi goturuyor.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
Toplam Hit: 473 Toplam Mesaj: 5
ap airties tplink.