Acil Durum Aramaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Bugün samsung marka emektar telefona siren sesi ile birlikte arama geldi.

Sanırım depremle alakalı. Telefon normalde komple sessizde olur.

Bu uygulama her neyse telefonu son ses hansfree ye alıp size arama yapabiliyor.

Android içerisinde gömülü geliyor sanırım. Ama en sonda söylediği hoşuma gitmedi.

Mevcut paketiniz haricinde ücretlendirilecektir dedi. Başına gelen var mı? Nasıl

kapanıyor bu zımbırtı yada operatörden ne diyerek engellenir.

Ben bir işlem yapmadan telefon kendisi onayladı çağrıyı. Demek ki çoğu şeye yetkileri var.

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Gelen arama listesinde görünüyor mu?

Listeden, çağrı detaylarından vs ss atar mısın?

Geri arayabiliyor musun?

Acil durum aramasında ne ücreti amk 112 ve türevleri ücretsiz?

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Ss atamıyorum malesef. Anlık gerçekleşen bir olaydı. 112 benzerlerini biliyorum bu biraz farklıydı. Ekran kilidi bile açık değildi birileri arka planda konuşuyordu. Ama ekranın ortasında emergency benzeri bir uyarı vardı. Ne aramalarda nede başka bir yerde log kaydı bulamadım. Bunlar nasıl arama/bildirim yolladıysa androidin bilmediğimiz gömülü başka bir özelliği sanırım. Broadcast tarzı birşey. Flash sms muhabbetinin çağrı ile alakalı bir başka versiyonu sanırım.

watervay tarafından 25/Eyl/23 06:42 tarihinde düzenlenmiştir

Syntax error..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alezsian
    Alezsian's avatar
    Erkek

Merhabalar yeni konu açmak için yetkim olmadığını öğrendim ve yakın olabileceği düşüncesi ile buradan yazmak istedim yanlış olduysa affola. sorunum şudur ki android telefondan iphone telefonu aradığımda ilk çağrıdan sonra otomatik meşgule düşüyor daha önce böyle bir sorunu yaşayan oldumu aceba?

You Will Never Walk Alone
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Hocam 112 den aramışlardır. Yanlış aranmış olabilirsin ama ücretlendirme yapılmaz. Kapatman da pek mümkün olduğunu sanmıyorum. Benim telefonda 112 aradığımda tüm engelleri kaldırıyor, ayrıca ekran kilidinde dahi arama yapabiliyorum. Sim kart olmasa dahi artık sen düşün 

Hayırlısı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Alezsian bunu yazdı

Merhabalar yeni konu açmak için yetkim olmadığını öğrendim ve yakın olabileceği düşüncesi ile buradan yazmak istedim yanlış olduysa affola. sorunum şudur ki android telefondan iphone telefonu aradığımda ilk çağrıdan sonra otomatik meşgule düşüyor daha önce böyle bir sorunu yaşayan oldumu aceba?

Engellemis olabilir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alezsian
    Alezsian's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    Alezsian bunu yazdı

Engellemis olabilir

yok kontrol ettim farklı telefonlardan da fakat sürekli ilk çağrıdan sonra meşgule düşüyor engelleme görünmüyor ne yaptımsa sonuç bulamadım.

You Will Never Walk Alone
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

1 kez oldu başkada aranmadım. Yeni birşeyler deniyorlar belliki. Depremle alakalı olabilir.  

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    Alezsian bunu yazdı

Aradığın telefon odak modunda olabilir. 

Toplam Hit: 828 Toplam Mesaj: 9
aranma durum acil