folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ag Yöneticileri Derneği Ccna Eğitimi ?

Ag Yöneticileri Derneği Ccna Eğitimi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

Merhaba müritler , şöyle bir eğitim olayı var açıklaması ve ücreti sayfada mevcut.

http://ag.org.tr/ccna-online-egitimi/

Sizce bu fiyata değer mi ?

Dernek , eğitimi verecek kişi ve konu hakkında bilgi sahibi olup fikirlerini paylaşmak isteyenleri bekliyoruz.

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

dogrumu gördüm 170 tl 1. kur   280 tl 2. kur   gayet ucuz, özel kurslara bi bak istersen min fiyat 1500 tl dir  ama şu var 3.4 kur ücretleri ne ? gerçi onlarında çok pahalı olacağını sanmam. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

CCNA  eğitim programının amacı katılımcıları sıfırdan başlayıp, orta çaptaki bir ağın network yöneticisi olabilecek seviyeye getirmektir.  Bu eğitimlerin videolusu falan yokmu hocalar. Bu paraları veremem maalesef ama bilgi için verilen paranın önemi yoktur. Bence çok da pahalı değil.

Bir de bu AYD den alınacak sertifika nekadar geçerlidir. Yani saygınlık olarak.

dcpromo tarafından 01/Tem/17 08:57 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

CCNA  eğitim programının amacı katılımcıları sıfırdan başlayıp, orta çaptaki bir ağın network yöneticisi olabilecek seviyeye getirmektir.  Bu eğitimlerin videolusu falan yokmu hocalar. Bu paraları veremem maalesef ama bilgi için verilen paranın önemi yoktur. Bence çok da pahalı değil.

cisco'nun sınavına girip onlardan alacağın sertifika hariçi boş

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

Kursa giderken bu alanın da bir işte junior olarak çalışman lazım ki öğrenebil o işi , yoksa birisi sana bu işi mükemmel de anlatsa 3 ay sonra unutursun 

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Bu eğitimi alıp biraz kavrayıp bi süre sonra cisco dan sertifika almak nasıl olur.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Birde cisco tarafından yapılan sınavlar ingilizce diye biliyorum. Biraz teknik ingilizce de çalışmak lazım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    sandman bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Bu eğitimi alıp biraz kavrayıp bi süre sonra cisco dan sertifika almak nasıl olur.

Sertifika yi examcollettion daki dumplardan calısıp zaten alırsın onun için biraz ezber yapman yeterli...

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
Toplam Hit: 1603 Toplam Mesaj: 8
network