Akıllı Telefon Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

Hocalar bana bir akıl versenize 3 model arasında kaldım

İlki Sony Xprei S   özelliklerine bakınca 4*4 lük telefon ama o sarı ekran gozumu oyle bir korkutuyor ki acaba bu ssorun sadece Türkiye'ye gönderilen modellerde mi var yoksa Tüm avrupada da geçerli mi?

İkincisi Samsung Galaxy SII  telefon guzel ama sonye gore kamera biraz zayıf dizayn sonye gore kaba geliyor

Üçüncüsü ise Sony Ericson Arc S  onun da tek sıkıntısı rami dusuk

Şimdi siz benim yerimde olsanız hangi modeli neden tercih ederdiniz ? Almanya'dan getirtmeyi düşünüyorum. Orda biraz daha uygun fiyatlarr 250Euro arc s 400euro xprei s

Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönme ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek

Hocam sana tek bunu bilir bunu söylerim Samsung Galaxy S2.

Açıklamasına gelirsek en fazla rom desteği verilen model o romdan ona ondan ona yani çok bol.İkincisi Samsung malum en iyi android marka diyebiliriz androidi telefona uygulayabilen ender firma.Üçüncüsü bayağı bir yazılım desteği geliyor samsungtan.Ayrıca aparatlarını filan bulma imkanın kolay garanti kolay.Sonylerin sadece multimedyası bir numaradır başkada birşeyi yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

o multimedia özellikleri daha çok ilgimi çekiyor ama :) özellikle kamera bir de almanyadaki mediamarkta baktım orda sadece 9100 g var o da iyi değil diyorlar kısıtlı surum diye ah su sonydeki sarı ekran sorunu olmasa varya

Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönme ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

ars i geç geçmişte kaldı artık o tek çekirdek ve 368mb ram samsungda ondan daha iyileri bile sonyden daha ucuz ayrıca s3 baksana madem 400euro gözden çıkardın kaldıki türkiyeden alıcaksanda htc evo3d bak s2'nin en ciddi rakibi işlemci ve ram olarak teknosada 899tl ye düşmüş diye duymuştum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

htc 3d 1100un altına dusmedi hic aklımdaki fiyat 300 400 euro arası o fiyata da model bunlar var birtek galaxy s2 9100g ve xperia s

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Sony s || yi yeni dağıtıma koydu.s 3 çıkarırsa alırsın ama htc lg samsung harman atıyorlar google rüzgarıyla ama doğru tespitlerde bulunmuşsun kendimde hala sony kullanırım.biraderim ingiltere de samsung s1 aldı sony alışkanlığı olduğu için sony exp s 1 i hemen aldı anlatığımız güç şikayetlerini biraderimde söyledi ama fazla sıkıntı yapmadı her açıdan doyum verdiği için memnuniyetle kullanıyor.bu arada samsung taki tek şikayeti kaba kulanımsızlığı ile multimedya yetersizliği.şu an kullandığım w 995 arıza yaparsa alacağım makina sony exp s 3 olacak yılsonumu olur onu bilemem.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Nerogzay bunu yazdı:
    -----------------------------

htc 3d 1100un altına dusmedi hic aklımdaki fiyat 300 400 euro arası o fiyata da model bunlar var birtek galaxy s2 9100g ve xperia s

-----------------------------

ben kardeşime aldım hocam htc evo 3d yi 600 küsür tl ye aldım. Oturum kartım vardı, pasaportta vize olmadığı için de tax freeden 40 dolar aldım.. telefon bana 550 ye geldi. geldikten iki gün sonra tr de sordum 1300 dediler (2 ay önce) bu telefonu çek cumhuriyetinden aldım. eğer vize problemin falan yoksa yurtdışından alman daha mantıklı.. Ama artık telefon kaydı yapılırken 100 tl vergi alıyorlar haberin olsun..

samsung galaxy s III ü inceledim gayet hoşuma gitti, 1 gb ram, 4 çekirdek 1.4 ghz süper bi telefon. bende galaxy s 1 var, 1.5 yıl önce aldım. Biraz daha zaman geçtikten sonra s IV çıktığında samsung almayı planlıyorum. 

http://androidadvices.com/samsung-galaxy-s3-info/

telfonun güzelliğine bak, android 4.0 var, canavar gibi telefon, bir sürü sensörle donatılmış..

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-S3-Her-seyin-en-iyisini-arayanlara-video-inceleme.htm

donanımhaberde daha önce inceleme videosunu izledim.. valla dehşet telefon hocam :)

edit: gene özellkleri de bura da var

http://www.teknolojidedestek.com/samsung-galaxy-s-3/

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

sony ericson benim için hep teledonda bir numara oldu zamanında w810i yi alırken bayagı arastırmıstım aldıgımdan beridir kac sene gecti telefon banamısın demedi sony ses goruntu ve dizaynı bir arada tuttugu icin hep ilk tercihim oldu ama bu ayrılıktan sonra tek basına sony telefonda ilk seride boyle bir sıkıntı cıkardıgı ıcın onyargılı yaklasıyorum ilk aa ile baslayan serinin cogunda sararma sorunu cıkarmıs bu yuzden alırım aynı sorun cıkarsa dısardan getirttirecegim icin elimde patlar galaxy s2 ozellik olarak gayet iyi ama cok kaba geliyor insana ya htc yi de almanyada mediamarkta saturne baktım ama evo 3dyi goremedim aslında bir tanıdık da hollanda da var ama ordan bir elektronik magaza bulamadıgım icin bakamadım pek fiyatlara birden bu telefon sevdası basladı iyice kararsız kaldım acaba beklesem diyorum yeni modell birseyler gelirmi ya da fiyatlar biraz daha uygun olurmu benm butce aralıgım 300 400euro arası

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

Müritler bir akıl versenize haftasonu bir akrabam yurtdışına çıkıyor. Orada telefon fiyatlarını sordurdum.

Samsung galaxy S2 : 340euro
    Samsung galaxy S3 : 380-400 euro
    Sony xperia s : 300euro
    Iphone 4s : 380-400 euro

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

abi nereye çıkıyor nerden alıyor ? gelschenkirchen den ben 250euro ya getirttim note.

parayı sıkıntı etmeyeceksek sIII tercih ederiz :) oda olmazsa sII

http://www.leyladansonra.com/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

hollandaya gidecek orada bir tanıdık var telefoncuda calısıyormus o soyledi fiyatları sadece galaxyleri kendisi toptan getirtiyormus digerlerini internet uzerinden alabilecegini soyledi. xperia s galazy  s2 bu ikisi kafamı kurcalıyor. note o fiyata iyiymis ama hollandada nasıldır onu bilemiyorum somadıydım

Toplam Hit: 1502 Toplam Mesaj: 11