folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Alınık Monitor Mode Destekleyen Wifi Adaptör

Alınık Monitor Mode Destekleyen Wifi Adaptör

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selam gençler

1 haftadır handshake yakalamaya çabalayıp yakalayamıyodum. sanırım wifi kartım yüzünden. yeni 1-2 toolla denedim "wifi kartın packet capture desteklemiyo" dedi

elinde eski kullanmadığı monitor mode ve packet capture destekleyen usb wifi kartı satan varsa talibim ?

model öneren mürid olursa ona da müteşekkir kalırım

https://www.amazon.com.tr/TP-Link-TL-WN722N-150Mbps-Kablosuz-Adaptör/dp/9800359850/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=usb+wifi&qid=1603625034&sr=8-2

şu yer mi mesela çözemedim

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

selam gençler

1 haftadır handshake yakalamaya çabalayıp yakalayamıyodum. sanırım wifi kartım yüzünden. yeni 1-2 toolla denedim "wifi kartın packet capture desteklemiyo" dedi

elinde eski kullanmadığı monitor mode ve packet capture destekleyen usb wifi kartı satan varsa talibim ?

https://www.amazon.com.tr/TP-Link-TL-WN722N-150Mbps-Kablosuz-Adaptör/dp/9800359850/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=usb+wifi&qid=1603625034&sr=8-2

Kankim bu yer de bunların 3 4 seri üretimi var v1 i bulman lazım sanırım. Bu hangidir belirsiz satıcıya sorsan uyansa fiyatı yukarı çekiyor ya da hiç bilmiyor satıcı ne sattığını gerçi çokta teknik bilgi bilmemesi normal.

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    LaNCeLoT bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

selam gençler

Kankim bu yer de bunların 3 4 seri üretimi var v1 i bulman lazım sanırım. Bu hangidir belirsiz satıcıya sorsan uyansa fiyatı yukarı çekiyor ya da hiç bilmiyor satıcı ne sattığını gerçi çokta teknik bilgi bilmemesi normal.

v1 mi yiyor sadece ?

şu alfalar falan da 300 liraya yakın, gereksiz pahalı geldi ya :| 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Eski olursa yine yakalayamazsın , Bende eski bir wifi adaptör var, bende yakalayamadım sonra anladımki wifi standardı eski. Handshake yakalamak istedediğin modem ve alıcı standardı 802.11g dir senin wifi 802.11b dir gibi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    canerator bunu yazdı

Eski olursa yine yakalayamazsın , Bende eski bir wifi adaptör var, bende yakalayamadım sonra anladımki wifi standardı eski. Handshake yakalamak istedediğin modem ve alıcı standardı 802.11g dir senin wifi 802.11b dir gibi.

bunu düşünmemiştim :P

@kaptan ne alak ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://urun.n11.com/usb-urunleri/ralink-rt-5370-usb-wifi-kali-linux-ve-uydu-alicisi-uyumludur-P81845307

bunu gördüm n11 de alıp deneyeceğim, yazarım sonuçları. fiyatı da nispeden iyi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Bende vardı İlteris ten almıştım.

işim bitince @kaptan a sattım. 

Ama o satmayacaktır. Koleksiyonu var adamın :) 

Vay kaptan vay

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

wn722n v1 var bende istersen sana yarın kargo yaparım kargo + 75tl verebilrim cihaz çalışır durumda dener gönderim yaparım

Toplam Hit: 790 Toplam Mesaj: 8
packet capture usb wifi monitor mode