folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Alt Yazılı Diziyi Dvd Ye Çekmek ? (Yardım)

Alt Yazılı Diziyi Dvd Ye Çekmek ? (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

spartacus var mesela bunu dvd ye çekicem ama dvd playerde izlenecek.. bütün bölümleri bir klasörde mi atıcam dvd ye yoksa ayrı ayrı klasörde mi? dvd playerda izlenecek film...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Nero ile ilgili seçeneği seçtigin zaman zaten otomatik ayarlıyor kendisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

her klasörde bir bölüm ve altyazısı olmak üzere veri diski olarak yazdır

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Nero yüklü değil. cyberlink power2go  bu prgram var... 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

extra bilgi:altyazılar çok ufak görünüyor altyazıları büyütmek için ayrı bir işlem yapıyorlar

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Other-VIDEO-Tools/AVI-Subtitler.shtml

şu programla videolara altyazıyı gömsem sonra yapsam mı acaba ? program kasar mı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

FeRoCi bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Other-VIDEO-Tools/AVI-Subtitler.shtml

şu programla videolara altyazıyı gömsem sonra yapsam mı acaba ? program kasar mı ?

sanırım elinde sadece bir tane DVD var :| deneme yanılma yöntemini kullan 1-2 DVD yansın çok para degil neyse gömmesende olur player altyazıyı görüyor yinede sen bilirsin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

ya parasında değilim.. şuan deneme şansım yok çektikten sonra.. yarın birine götürücem o bakıcak ta bana olmadı dicekte ben tekrar yarın çekicemde hani zaman kaybı olmasın diye...  bakıcaz artık 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

Convertx to dvd programı ile dosyları atıp altyazıların ayarlarıyla oynarsın. gerekli ayarları yapıncada dvd ye direk kendi basar. seni yormaz. bi incele.. en kolayı budur arayüz olarak. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CakefatheR
    CakefatheR's avatar
    Erkek

Arkadaslar Alt yazılı filmleri orjinal dilde türkçe yapma programıda war ama çok ugrastırıoyr

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

CakefatheR bunu yazdı:

Arkadaslar Alt yazılı filmleri orjinal dilde türkçe yapma programıda war ama çok ugrastırıoyr

o nasıl yapılıyor? herhangi bir filmin türkçe dublajını nerden indirilebiliriz?(öyle bir şey varsa?)

...
Toplam Hit: 1896 Toplam Mesaj: 11