Android De Wep Kırma?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

Wep şifre kırabilmek için yazılmış program var mı acaba, nette birsürü wifi hacker var, bikaç tanesinin linki sağlam ama onlar da işe yaramadı. Şuan telefondayım direk indirme linki verirseniz memnun olurum reklamlar filan sömürüyo neti :(

Konuyu gizleme gereği duymuyorum her yerde bu tür paylaşımlar var :/

test 1 2
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

O tarz bir programin calisabilmesi icin senin wlan interface ini dinleyebilmesi ve uzerindeki paketlere direk erisimi olmasi gerekir. Kaldi ki MITM icin ARP destegi gerekicektir. Bu sebeple eger calisan bir uygulama varsa bile, telefonunun root edilmis olmasi gerekli diye dusunuyorum. Teorik olarak ta rahatlikla yapilabilecek birsey.

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

bu tip konular hep açıldı.. vb forumları gibi sabit konu yapmak lazım kategorilere.. daha rahat bulurlar madem arama yapmıyonuz :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Tbt nin coderları bu işi becerir de ilgilenmesi lazım oturup yazması lazım

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

bu tip konular hep açıldı.. vb forumları gibi sabit konu yapmak lazım kategorilere.. daha rahat bulurlar madem arama yapmıyonuz :)

Hocam aradım bulamadım site:tahribat.com olarak google'dan da aradım search aspden de aradım. 

Telefon rootlu her türlü programı kurabilirim boyutu fazla olmamak kaydıyla, paket az çünkü. 

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Hocam bıldıgım kadarıyla yapman zor ...

Sadece WifiKill diye bır program var ve onunla baglandıgın WİFİ agındakı baglı olan cıhazlara (Telefon , Pc , Vs)  ıstedıgını yapabılıyorsun (interneti kesme , vs) :)

Bunu bızzat denedım bılıyorum ama diğer HACK olayını sanmıyorum ...

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 1571 Toplam Mesaj: 6