Anneye Telefon Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba. Iyi pazarlar. Anneme bugun Telefon almak istiyorum. Neredeyse ilk defa akilli cihaz kullanacak. Basi agrimasin. 2-3 sene kasma yapmasin. Instagram YouTube chrome kullanabilsin. Telefon gorusmelerinde sorun yasamasin. 

Kisacasi kadin telefonu rahst kullanabilsin istiyorum. 5-6 bin butcem var. Onerebileceginiz bir Telefon var midir cok anlamiyorum bu islerden Ben. 

Simdiden yardimci olan herkese tesekkur ediyorum

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

Bu fiyat bandında mantıklı telefonlar

Realme 8

samsung m23

samsung m32 

gibi duruyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

babaya samsung m22 aldım. Kulakları duymadığı için özellikle ses olayına dikkat ettim, ses çok iyi  fakat güncelleme gelince telefon sıçıyor. Güncelleme olunca elden geçirmen lazım. M22 üstü olabilir.

Telefonu almakla bitmiyor.İyice elden geçirmen lazım.Telefonla beraber bir sürü default uygulama yükleniyor , onların bildirimlerini tek tek kapatman lazım.Arada bir yanına gidip uygulamaları güncellemen lazım.Youtube premium üyelik al(yt bildimlerini kesin kapat).Dantel , yemek tarifleri vs.. kanallara abone ol. Klavye ayarlarını yap , rahat kullanabileceği klavye koy, tek dil Türkçe olsun. Kaliteli Ekran koruyucu ve kılıf taktır.İşini iyi yapan bir telefoncuya git , onlarda cihaz var.Telefonun markasına göre ekran koruyucu çıkartıp yapıştırıyorlar. Tuş kilidi kesin koy , kadının yanına otur beraber pratik yapın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

babaya samsung m22 aldım. Kulakları duymadığı için özellikle ses olayına dikkat ettim, ses çok iyi  fakat güncelleme gelince telefon sıçıyor. Güncelleme olunca elden geçirmen lazım. M22 üstü olabilir.

Telefonu almakla bitmiyor.İyice elden geçirmen lazım.Telefonla beraber bir sürü default uygulama yükleniyor , onların bildirimlerini tek tek kapatman lazım.Arada bir yanına gidip uygulamaları güncellemen lazım.Youtube premium üyelik al(yt bildimlerini kesin kapat).Dantel , yemek tarifleri vs.. kanallara abone ol. Klavye ayarlarını yap , rahat kullanabileceği klavye koy, tek dil Türkçe olsun. Kaliteli Ekran koruyucu ve kılıf taktır.İşini iyi yapan bir telefoncuya git , onlarda cihaz var.Telefonun markasına göre ekran koruyucu çıkartıp yapıştırıyorlar. Tuş kilidi kesin koy , kadının yanına otur beraber pratik yapın.

m23 aldım hocam. çok sevindi kadın hiç beklemiyordum bu kadar sevinmesini. yarın yanına gidip dediğin ayarları yapacağım bi de premium alayım dediğin gibi derdi kalmasın kadının

Aslan bile atı görünce götünü saklar
Toplam Hit: 565 Toplam Mesaj: 4
annelerdetelefonkullanir