Antalya'da Yazılımcı Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Merhabalar Ahali,

Antalyada yazılım ve bilgisayar programlama ilgili bölümünden mezun şu an hiçbir yerde çalışmayan bir yazılımcıya ihtiyacımız var.
    Proje yazılıyor kosgeb'e adam bir tane yazılımcı lazım en az 20-30 gün sigortalı göstereceğimiz dedi, desteği alırsak bizle çalışmaya devam edebilir, 1 haftadır bu yazılımcıyı bulamadık maalesef.

Yani kısacası bize şu an sigortalı çalışmayan ilgili bölümden mezun biri lazım, bir el atın be nereden nasıl bulurum, bilim üniversitesi hocasına kadar haber saldım, ses soluk yok.

Ekleme Pardon

* Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bir alanda lisans veya yüksek lisans derecesi

* Node.js ve JavaScript konusunda deneyimli

* Backend geliştirme konusunda deneyimli

* MVC ve RESTful web servisleri hakkında bilgi sahibi

* Veritabanı yönetimi konusunda deneyimli (MongoDB)

* Agile yazılım geliştirme metodolojisi hakkında bilgi sahibi

* Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş

* Yeniliklere ve değişime açık

Adaylarımız, aşağıdaki iş tanımına uygun olacaklar:

* Yeni yazılım ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve test edilmesi

* Var olan yazılımların bakımı, sorun giderme ve geliştirme

* Yazılım tasarımı ve mimarisi hakkında stratejik planlama ve uygulama

* İş gereksinimlerine göre uygun teknolojilerin seçimi

* Ekip çalışması ile projelerin tamamlanması

Zeytun-i tarafından 14/Mar/23 17:58 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam neci arıyorsun bu arkadaş ne yazacak hangi modülleri kullanacak sektör nedir vs. vs. bu konularda detay iletirsen eminim yardımcı olacak birileri çıkacaktır.

Yardımın şuna benziyor "Usta arıyorum ama etrafta usta yok". Böyle bir yardım cağrısında bulunduğunda ne ustası arıyorsun sıvacı mı? elektrik ustası mı? Araba tamir ustası mı? Tezgah Ustası mı? Marangoz ustası mı ne ? lazım diye sorarlar.

MhmdAlmz tarafından 14/Mar/23 15:47 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam neci arıyorsun bu arkadaş ne yazacak hangi modülleri kullanacak sektör nedir vs. vs. bu konularda detay iletirsen eminim yardımcı olacak birileri çıkacaktır.

Yardımın şuna benziyor "Usta arıyorum ama etrafta usta yok". Böyle bir yardım cağrısında bulunduğunda ne ustası arıyorsun sıvacı mı? elektrik ustası mı? Araba tamir ustası mı? Tezgah Ustası mı? Marangoz ustası mı ne ? lazım diye sorarlar.

öncelik çalışan adamdan ziyade projede sigortalı yazılımcı olduğunu göstermek olduğundan herşeyci iş görür gibi :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

tasarımcı olaydı ben vardım, bi çevreye sorayım yazılımcı arkadaşlara

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

öncelik çalışan adamdan ziyade projede sigortalı yazılımcı olduğunu göstermek olduğundan herşeyci iş görür gibi :)

desteği alırsak bizle çalışmaya devam edebilir

demiş arkadaş. Sigortaya sadece formalite icabı göstermeyecek. O Yazılımcı gardaşımız burada aktif rol alacak ve kod yazacak gibi anladım ben :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Geçerken kahveye soralım mahlaslı bir çağrı olmuş yankısı oldu.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Dostum şu an bir yazılım yapmayacak, sadece sigortalı göstereceğiz bir kaç hafta proje kurula girmesi için yani bedavadan sigorta yapacağız bu kişiye. eğer proje kabul edilirse zaten kosgeb proje kapsamında yazılımcı almamızı söylüyor ve tabii o da o an çalışmak isterse devam edeceğiz.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı

tasarımcı olaydı ben vardım, bi çevreye sorayım yazılımcı arkadaşlara

Dostum lütfen sor ya zor durumda kaldık kimseden bulamadık.

Toplam Hit: 728 Toplam Mesaj: 8
yazılımcı