folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Arşivleme Programı Bilen?

Arşivleme Programı Bilen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perihelion
    Perihelion's avatar
    Erkek

Adobe Bridge haricinde istediklerime tıklayınca karşıma çıkabilecek bir arşivleme sistemi arıyorum. çok fazla dosya olacak dosya içinde dosyalar olacak bunları ayıklayıp kolayca çıkartabılecek bır sistem yada benım bılmedıgım düşünemediğim bir arşivleme yöntemide olabilir. 

Örnek olarak 1 dosyamız var onun ıcınde dosyalar var isimleri sarı, kırmızı, mavi, turuncu, kahverengi vs. bunların içindede ekose, puantiye, çizgili vs dosyaları var onların içindede fotoğraflar, çizimler illustratorler var. bunlar uzayıp gidiyor bayagı bır dosya olacak sagdan soldan bunları toparlamam lazım şimdiden yoksa ilerde başıma bela olacagını biliyorum. yardımlarınızı beklıyorum :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perihelion
    Perihelion's avatar
    Erkek

genelde winrar falan akla geliyor ama istediğim o şekil bir arşivleme değil :) benim istediğim birazda döküman yönetimi gibi bişey basıcam sarıya basıcam ekoseye sarı ekoseler karsıma cikacak tek istedigim bu :)

Perihelion tarafından 14/Eki/14 15:02 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

b1

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perihelion
    Perihelion's avatar
    Erkek
    BLank bunu yazdı

b1

b1 sıkıştırma programı benim istediğim tam olarak kategorize etme programı gibi birşey :)

Toplam Hit: 866 Toplam Mesaj: 4