folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Asp Dizi-Film Scripti Lazım Seo'lu

Asp Dizi-Film Scripti Lazım Seo'lu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memati92
    Memati92's avatar
    Erkek

S.a arkadaşlar; asp dizi film için bir script lazım, bileniniz varmı şöyle güzel kullanışlı bir script googlede  birkaç ına baktım fakat açıkları çok fazla kullanışlı değil çok önce yapılmış eskimiş. Önerebiliceğiniz bir script varsa çok makbule geçer.

Bizim imzaya ihtiyacımız yok...Biz adımızı duyana imzamızı çakmışızdır... Şeref Ekmek Bulamazken, Şerefsiz Fırın Açıyor amk. mehmetkoc_92@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memati92
    Memati92's avatar
    Erkek

yardımcı olacak yokmu arkadaşlar.

Bizim imzaya ihtiyacımız yok...Biz adımızı duyana imzamızı çakmışızdır... Şeref Ekmek Bulamazken, Şerefsiz Fırın Açıyor amk. mehmetkoc_92@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

Asp olarak ücretli pars film scripti vardı,emrahkayisoglu.com.tr den bakabilirsin demoya.

hadi sevişelim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

Seolu script hayatımda hiç görmedim.O nasıl bişey bol ketçaplı turşulu sandviç gibi amk.Seoya bakış açısı nedir anlamadım.Script arıyorum seolu olsun ben filmi yazınca hemen googleda 1-de 1 olsun bok olsun çük olsun.Kimisi der benim yazılımım var ben o    p.ce hala kılım o ayrı bir mevzuda.

Değiştirin bu kafaları.Google boşuna algoritma basmıyo beyler.Siteni yaparsın Arama motoru optimizasyonunu ona göre yaparsın.Optimizasyon yaparken siteni google örümceklerinin sitene fazla taraması ile indexlicek şeklde yaparsın.Bu arada script arıyosun googleın bölgesini değiştir aramalarını ingilizce yap.

Google bölgesi değiştiremezsen Hideman vardı sanırım birde ünlü Hotspot var bunları kullanarak.Amerika ipsi veriyor genelde free olarak Hotspot bu şekilde genel arama yaparsın.

Busiest men find the most time....
Toplam Hit: 839 Toplam Mesaj: 4