folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Asus Yazılım Problemi

Asus Yazılım Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

asus k52jc serisi laptobuma win7 32 bit yukledım ancak driverlarını siteden indirip kurdum 1 -2 driverda (programın adı mesela control deck) "Controldeck only run on asus notebooks" diyor..SOrunun ne olduğunu bilen var mı arkadaşlar..

Saygılar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Controldeck only run on asus notebooks=controldeck sadece asus laptoplarda çalışır

pc nin asus olduguna eminmisin :)

sanırım driver tanımıyor asus laptopunu daha önceki sistemde tanımlıdır belki daha önceden ne kuruluydu pc ne

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

aldğğmda 64 bitti ben 32 yukledım şimdi...ilk aldıgım gun geri yukleme yapmıstım fakat sımdı sistem geri yukleme yapamıyorm..10 gb Recovery diye bir bölüm var ama görmüyor geri yuklemede..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sadece asus da çalışır diyor hoca , ancak şunu anlamadım 64bit yerine niye 32bit kurarsın ki ? 

64 ün + vardır  - si yoktur   32bitte tam tersi - var + sı yok 

doğru model için indirdiğine emin ol driver i 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

laptobun performansı dustugu için yenıden kurma zorunlulugu hissettim..recovery yapamayınca win7 32 bit buldum onu kurdum hocam..

ayrıca dogru model driverlerini indirdim kontrol ettim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam, geldiğinde 64 bit varsa bırak 32 bit i falan, 64 bit i yeniden kurun. Eski işletim sistemine sistem geri yükleme ile dönemezsiniz.  Zaten recovery kısmı var demişsiniz. Yeniden başlatın, bilgisayar başlarken F9 tuşuna sürekli basçek yapın. Çıkacak menüde yönergeleri izleyin, aşağı yukarı 10-15 dk içerisinde ilk geldiğindeki işletim sistemi kurulmuş olacaktır.

Bunu yapmadan önce C sürücünüzdeki dosyaların yedeklerini almanızı tavsiye ederim. Eğer olanağınız varsa bütün HDD nin yedeğini alıp, HDD yi otomatik kurulum ekranındaki yönergeleri kullanarak bölün ve kurulum yapın. Kolay gelsin.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 1351 Toplam Mesaj: 6