Asus Zenfone ZE551ML Ekran Değişimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

S.a Müridlerim,

bu gun ikinci ekran konum diyeceksinizki hayırdır benim bi tane kardeş var ekranlara alerjisi var sanırım ekran kırıyor uzun lafın kısası

Asus Zenfone ZE551ML telefonun ekranı içten kırıldı servise yollayacaktık asusun servisi ekran garantiye girmiyormuş 325 TL ücret çıkardı çok para dedik bende piyasadan bi araştırayım dedim daha ucuza halledebilirmiyim bi size sormak istedim,

varmıdır bildiğiniz bu modeli ucuza ekran değişimini yapacak bi yer 

cevaplarınız için teker teker teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekranı değişim yaptırırken çift tık desteği var mı diye sor hocam. Dandik ekranlarda çift tıkla ekran açma özelliği yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ekranı değişim yaptırırken çift tık desteği var mı diye sor hocam. Dandik ekranlarda çift tıkla ekran açma özelliği yok. 

bilgi için sağolasın  boyle bir farkın oldugunu bilmiyordum mutlaka soracagım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Birde dışarıdaki servislerin 150-200 liradan aşağı yapacağını sanmıyorum. Karta taksit falan yaptır Asus serviste yaptır. Hem temiz işçilik hemde Orjinal ekran. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

zenfone özel servis olarak www.teltaks.com adresinden uygun ve profesyonel destek alabilirsin türkiyede asus zenfone ekran değişimini en çok yapan firma 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    XmV bunu yazdı

zenfone özel servis olarak www.teltaks.com adresinden uygun ve profesyonel destek alabilirsin türkiyede asus zenfone ekran değişimini en çok yapan firma 

Evet şimdi reklamlar. :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

@mkyb

ucuz olsaydı reklam olsada sorun degıldı ama ucuzda degıl malesef, asus servis 325 fiyat cektı bıde karsıda 

@XmV

baktım sıteye ama dısardakı telefoncunun verdıgı aynı fıyat malesef

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Yeni konu açmamak adına,

Bende S4 var camı kırıldı ama ekranı sorunsuz çalışıyor.

Çerçevesi çatladı patladı, değişmesi gerekiyor.

İstanbul bakırköy civarlarında uygun yaptırabileceğim yer varmıdır.

Yada chinadan sipariş versem, kendim yapabilirmiyim. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahramanmi
    kahramanmi's avatar
    Erkek

kadıköy hasanpaşa'da gsm iletişim var  orayada bir bak derim

Bende Rüya Çok Sende Tabir Boldur Aslanım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam ekranı sağlam hurda asus bulabilirsen onunla daha uygun ekranı değiştirebilirsin

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bi muhabbet esnasında HTC ekran değişimi ile ilgili 300 lira para ödediğimi söylediğim bir toptancı, (aynı zamanda tamirat işleri de yapıyor) gülerek "hocam o ekranlar en fazla 150 lira" demişti. Yani adam elektronik bölümü mezunu, epeydir alışveriş yaptığım, dükkanını da eşiyle berabe çalıştıran, dürüst diyebileceğim bir adam. İstersen sorarım. Ama tabii ki hiç bi şekilde garanti veremem sorun çıkmaz diye. Elektronik işi biraz da şanstır sonuçta.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
Toplam Hit: 1126 Toplam Mesaj: 11
asus zenfone ze551ml