folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Avrupada Yazilim Alaninda Erasmus Stajer Konusunda Yardim

Avrupada Yazilim Alaninda Erasmus Stajer Konusunda Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Merhaba Herkese,

Kuzenim Dogus unide endustri muh ve yandal olarak yazilim muh. okuo yurt disinda Erasmus staj yapmak istiyor. 
    Bu ayin sonuna kadar yazilim alaninda staj yapabilcegi bir yer ariyor. Bu konuda avrupada olan arkadaslar varsa yardimci olabilir mi. Burdaki ulkelerden birisi olmasi gerekiyor. Almanya , Hollanda olabilirse harika olur. 29 Agustos son gun oldugu icin kuzenim bir yer bulamadi ve bulup staj yapmasi gerekiyor. 

https://www.dogus.edu.tr/uluslararasi/erasmus-degisim-programi/anlasmalarimiz 

archair23 tarafından 06/Ağu/23 01:23 tarihinde düzenlenmiştir

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

Cek cum. - tomas bata uni. Zlin ; bi mail sallasin kesin. baya kontenjan aciyorlardi zamaninda hem egitim hem staj hareketliligi icin.

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

kurallar değişmediyse erasmus stajı için bölüm ile alakalı bir staj yapması gerekmiyordu bizim dönemimizde. Tabi alakalı staj daha iyi olacaktır da baktı bulamıyor illa ki uzaktan da olsa gurçbetçi akraba/tanıdık felan vardır, turizm acentası olur, bilgisayar dükkanı olur bir dükkanda staj yaptı gösterebilirler. Dönerken de ufak bir program yazıp, o iş yerinde kullanılması için stok/personel programı yaptım vs diye staj defterini doldurur bölüm stajı yerine de geçer :) Hem erasmısu hem bölüm stajını aradan çıkartmış olur :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Kendi alaninda yapmasi gerekiyor ve gercekten yapmak istiyor, bu alanda ilerlemek istiyor cunku.

tomas bata uni buna bakacagiz baska var mi oneriniz 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Kendi alaninda yapmasi gerekiyor ve gercekten yapmak istiyor, bu alanda ilerlemek istiyor cunku.

tomas bata uni buna bakacagiz baska var mi oneriniz 

en temizi o tabi de iişte staj bulmak mesele olabiliyor yurtdışında. yine de hiç bişi bulamazsa dediğim şekilde bi tanıdık gubetçi vasıtasıylax  firmasında naylon staj ayarlarsa orda topluluk etkinlikleriydi şuydu buydu bi şekilde dahil olur olaya isterse :)

.
Toplam Hit: 467 Toplam Mesaj: 5
yazilim staj