Bakaya Düşme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek

Arkadaşlar cuma günü evi polis arayıp beni sormuş karakola gelsin demiş. Karakola gittim askerlik ile ilgili bakaya düşmüşsün dediler.

Şu sıra işlerimden dolayı askere gidemem. İşyerinde taksimde her köşede GTB sorgusu var .. Bakaya durumu GBT ye düşermi ? Nezaman düşer ? 

konuştuğum polisler sanki sakal istiyor gibilerdi acaba GBT ye kaydolması onların eline geçen evrağı sisteme girmeleriyle ilgili olabilirmi ?

Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hocam yanlış hatırlamıyorsam gbtye düşüyo olması lazım... eğer daha önce tecil ettirmediysen 2 yıl tecil hakkın var... ya da gir össye yaz acık öğretim 7 sene ertele...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    gbt ye de düşer.bir 3-4-5 yıldızlı bir otele gidersen de düşer.jandarma bu konuda deli çalışıo bence direk aöf yaz.

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Dostum Bakaya düstüysen eger ve gecerli bir mazeretin yoksa 2000 TL lik bir ödemeye hazirlikli ol derim.

Ayni durum benimde basima geldi. Askeri mahkemeler artik bakaya ile ilgilenmiyor. Sivil mahkemeler bakiyor bu olaya. Gecerli bir neden bulup raporlayamazsan Mahkemeye intikal edilir, mahkemede de ilk basta hapis cezasi daha sonrada para cezasına carptirilirsin ki Dikkatli ol derim. GBT işlense bile kimsenin umrunda degil acikcasi, gelipte seni kimse alip askere götürmez, o yüzden rahat ol. Bir gün askere gidecem dersende yukarida yazdiklarimada hazir ol...

Parlayan bizi paylar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bende 3 yıl bakaya kalmıştım, epey arattım kendimi arada bir gelip gittiler polis bozuntuları /sakal/ demişsin aynen öyle istedikleri 'o' ama ben vermedim sende verme anca 3-5 ayda bi gelip göz dağı verip 'bak götürücez ha' diyip giderler (geldiklerinde işte olmaya dikkat et :) davaya gelince o kadar çok bakaya varki hepsine ceza verseler ne hapiste yer kalır nede türkiyenin kredi almaya ihtiyacı fazlada kaçıp yaşını büyütme bence işini gör git ben 26ımda gittim çok zor oluyo...

9200 feetde alınan ilk nefes...
Toplam Hit: 3725 Toplam Mesaj: 5