folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bayan Ayakkabıları (Pazar Araştırması)

Bayan Ayakkabıları (Pazar Araştırması)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Öncelikli olarak bayanların görüşlerini almak istiyorum.

-Converse ve ugg dışında klasik,spor vb hangi ayakkabı modellerini tercih ediyorsunuz.Ya da beğendiğiniz modeller hangileridir.

-Hangi stil klasik ayakkabılar hoşunuza gidiyor.

-Ayakkabı seçerken rahatlık dışında hangi kriterler sizin için önemlidir.

-Klasik model yüksek topuklu bir ayakkabı tasarlayın deseler,öncelikli ana hatları neler olurdur ve neden ?

-Alçak topuklu ayakkabılar ve yüksek topuklu ayakkabılar arasında bir tercih yapmak zorunda olsaydınız hangisi sizin için öncelikli olurdu (Yolların pamuktan,asvaltların kaymaktan olduğu bir ülkde olduğunuzu varsayarak bu soruyu yanıtlayın)

Örnekler resimli olursa daha iyi olur

Ve bir mahsuru yoksa yaşınızı,mesleğinizi,öğrenim durumunuzu,gündelik zorunlu okul ve iş kıyafetleri dışında hangi tür kıyafet seçiminde bulunduğunuzu da yazarsan sevinirim.

Erkekler sizde bir bayana hangi modelin yakıştığı konusunda fikir belirtinseniz sevinirim (Converseyi ve uggleride işin içine katın.Boyu uzun olana şu model kısa olana bu model yakışır aksi halde iyi,kötü durmaktadır şeklinde)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

kısa boyluysa kahverengi bir ugg " tabi kiydiği kıyafete göre " çok yakışıyor.. uzun boylularda bir garip duruyor..

Diğer yandan uzun boylularada harley yine kahverengi çok yakışıyor ne giyerse giysin.

uzunada kısayada çok iyi gidiyor. converse boğazlı olmayan yarım giyebilene çok yakışıyor..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melekTBT
    melekTBT's avatar
    Dişi

Spor ayakkabıda adidas 'süper star' en iyisi bence hem rahat hemde çok hoş durduğunu düşünüyorum. Klasik ayakkabı çok fazla yorum yapamicam normal yaşamımda pek kullanmıyorum ama birkaç yıl sonra öğretmen olacağım için çok fazla kullanacağımdan eminim benim tercihim uzun topuklu daha çok önü yuvarlak klasik ayakkabılardan yana olacak sivri burunlar bence pek hoş değil..

15.o9.o6
Toplam Hit: 1529 Toplam Mesaj: 3