folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Bir Türlü Bağlanamayan İnternet

Bir Türlü Bağlanamayan İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

Hacılar şöyle bir durum var şimdi ben 2015 temmuzda zar zor bir şekilde ttnetten üniversiteli kampanyası ile adsl bağlattım

sonra 2016 temmuzda bitti kampanya fatura yüksek gelince aradım başka uygun kampanya var mı diye onlar da 59tlye 100gb AKK'lı bir tarife söylediler

tamam geçirin dedim tam 45 gün bir türlü yeni tarifeye geçiremediler en sonunda lanet olsun dedim ttnet kapattım

sonra o ara vodafona başvurdum onar da 30 gün uğraştılar boş port yokmuş bilmem neymiş bahanelerle bi türlü bağlatamadılar

sonra turk.nete başvurdum onlar da geldiler eve hattı bağladılar numara verdiler felan sonra aradılar size internet veremiyoruz sizin hattınız fibermiş

o yüzden size adsl veremiyoruz dediler lanet olsun dedim ttnete başvurdum fiber alayım dedim aradılar sizde fiber yokmuş adsl verelim dediler

tamam verin dedim 15 gün sonra veremiyoruz dediler bağlı bulunduğum telekom müdürlüğüne gittim onlar da pendik müdürlüğe git dediler

şimdi ben yarım zaten gidecem de aramızda turk telekomda çalışıp da bu işi çözebilecek biri var mı ?

Not : Site yeni bir site ve binanın alt katında fiber kutu var.

Love is nothing without fucking.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

Turksat altyapısı varsa bağlat. Nadir sorun çıkar yalnız bir sorun yaşarsan sürekli sorun yaşarsın. Onun dışında kaliteli hizmet veriyor. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    retrem bunu yazdı

Turksat altyapısı varsa bağlat. Nadir sorun çıkar yalnız bir sorun yaşarsan sürekli sorun yaşarsın. Onun dışında kaliteli hizmet veriyor. 

Hocam malesef bizde yok o alt yapı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek

fiber kutusu var dedin de fiber kablosu geliyor mu binaya çünkü önce cihazlar konur daha sonra fiberleri çekilerek sonlandırılır iş.Port yok dedilerse bir abone iptal edilene kadar internetin bağlanmayabilir.

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek

Bir kez daha okudum konuyu sen mevcut interneti kapatmıssın bu arada boş port bekleyen bir abone sayende hat almış oldu.Dediğim gibi sen büyük ihtimalle bir abonenin hattının iptal etmesini bekleyeceksin gibi duruyor.

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Yıl olacak 2017 milleti uğraştırdıkları şeye bak yahu. Halledersin umarım hocam. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    yasincelik1987 bunu yazdı

Bir kez daha okudum konuyu sen mevcut interneti kapatmıssın bu arada boş port bekleyen bir abone sayende hat almış oldu.Dediğim gibi sen büyük ihtimalle bir abonenin hattının iptal etmesini bekleyeceksin gibi duruyor.

Hocam boş portun olmaması diye bişey yok bu kadar yoğun bi yer değil sürekli bağlatan /koparan insanlar da yok yani bu bahane çok saçma. Eve fiber kablo gelmiyor telefon kablosuyla geliyor internet.

Toplam Hit: 1253 Toplam Mesaj: 7
ttnet fiber