folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bişey 20Lik Dişler

Bişey 20Lik Dişler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar ilk bir buçuk sene oluyor ağzımın sağ alt tarafta ortadan bu bişey 20lik diş çıkacak yer bulamayınca damağı iç taraftan yarıp içe doğru çıkmaya çalışıyordu diş hekimi bu bişey 20lik dişimi sağa sola oynata oynata diş etlerimi acıta acıta çıkardı. 

bugünde aynı dişin sol tarafta olanı yine aynı çıkacak yer bulamıyor, bu biraz bişeyliymiş çıkması gereken yerdeki dişi zorluyordu antibiyotik kullandım ve çıkması gereken yerdeki kök dişi çektirdik. orası baya bi boş kaldı ama inşallah bu bişey 20lik dişim gelecek.

şimdik bu kadar çekiyorken aklıma geliyor; bu bişey 20lik dişler ulan ne güzel gömülü haldesin hiçbir işlevin yok senin işini yapan dişler zaten var ne diye çıkmaya çalışırsın? (:

bu bişey 20lik dişleri çıkaran arkadaşlar hiç zorlanmadınız mı? yada hakkaten kök diş eksikliği vardı da bu bişey 20lik diş asli görevini mi yaptı?

20lik dişimin çıkacak yer bulamamasına sebepte; lise zamanı Beyhan adında bi sevgilim vardı çok severdim, sırf ona güzel gözükecem diye ve kök dişlerim yeni çıkıyor fırçalamaya alışayım diye hergün kahvaltı sonrası kesin fırçalardım bi daha bu yaşıma kadar kesin fırçalarım (: ben bilinçsiz yatarken bile bana bakan bi abi sağolsun arada dişlerimi fırçalarmış.

bişey= terbiyeli haliyle ş.r.fs.z   &   terbiyesizce olabilecek aklınıza ne geliyorsa (: buraya yazmayım under. amcamızı uğraştırmayım sevgiler&saygılar (((; 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

ben de bi tanesini çektirmek zorunda kaldım. ama gerçek vajinal bi travmaydı. içinde kırıldı. adam kazma kürek balta keser karga burnu yan keski kerpeten bütün çer çöple saatlerce uğraştı... bir hafta çenem ağırıyor konuşamıyordum.ama o açılan mariana çukuru kendiliğinden kapanıyor...

wh0 tarafından 02/Eki/23 23:21 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı

ben de bi tanesini çektirmek zorunda kaldım. ama gerçek vajinal bi travmaydı. içinde kırıldı. adam kazma kürek balta keser karga burnu yan keski kerpeten bütün çer çöple saatlerce uğraştı... bir hafta çenem ağırıyor konuşamıyordum.ama o açılan mariana çukuru kendiliğinden kapanıyor...

kapanıyo mu, 20lik diş mi geliyo? çünkü 20lik dişim daha yolda bende bu bişey 20lik dişin çıkacağı yerdeki kök dişimi çekti. halimizden aynı travmayı çekenler anlar (;

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bende hiç sorun yokken ileride sorun çıkartmasın diye 2 tanesini çektirmiştim şimdilik rahatım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

abı aynada fotografnı cek agzının ıcını de arkadaslar degerlendırsınler dentıstler vardır

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

onları var ya damağı yarıp çıkarıyorlar ayvayı yedin çok canın acıyacak :D

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

bende hiç sorun yokken ileride sorun çıkartmasın diye 2 tanesini çektirmiştim şimdilik rahatım.

işte akıllı adamın hali başka (:

@RETRET

işte sağ alttakinde aynen dediğin gibi oluyormuş (:

@hipokondriyak

sağol hocam benim kazam öncesi zaten diş hekimlerinin cihazlarının teknik servisi ve satışı işini yapıyordum sakaryada kocaelinde düzcede işte bu civarda çoğu hekimle çalışıyorduk. tanıdık bi dükkanda hallettik. sorun çıkarsa gidebileceğim yer çok sağolasın (;

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

çektirmelisin.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
Toplam Hit: 691 Toplam Mesaj: 8
20lik diş