folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bursa Hakkında Tavsiye - Ev Ve Diğer Konular

Bursa Hakkında Tavsiye - Ev Ve Diğer Konular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redsox
    redsox's avatar
    Erkek

Selam hocalar, halihazırda İstanbul'da çalışıyor ve yaşıyorum ama iş nedeniyle Bursa'ya geçmek gibi bir dürüm oluştu.

İş yeri Nilüfer Çamlıca Mahallesinde. Bursa merkeze ve Görükle tarafına iş yerinin servisi var. Ve ben bu servistten yararlanmak istiyorum. 

Öncelikle ev olmak üzere (nerede, nelere dikkat etmeli) Bursa için tavsiyelerinizi almak isterim.

Saygılar. 

Mod; konulari gereksiz yere gizlemeyelim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redsox
    redsox's avatar
    Erkek

Burayı da alayım :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Tavsiyem görükle taraflarından ev bakman.

Zaten çoğunluğu da üniv öğrencisi olan bir yer. Artı servisin iş yerine gidiş-geliş süresi adına daha hızlı olur.  Merkezden nilüfer arası trafik görükleye oranla daha yoğun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

hocam görüklenin 10 numara ortamı vardır.  tavsiye de ederim. Yolda esnaf haricinde fazla aile göremezsin. her yer öğrenci, ortam istersen görükle tarafında kalabilirsin 2+1 eşyalı  daireler 400 450 civarında. bekârsan kesinlikle görükleden tut derim 

Merkezde tutmak istersen osmangazi,heykel,setbaşı taraflarında tutabilirsin kiralık biraz tuzlu gelebilir. 

saybirs tarafından 07/Ara/14 19:46 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

bekarsan görükle iyidir zira üniversitenin olduğu yer akşamları bira içerim ben çevrede 3-5 kız olsun daha genciz biraz gürültülü yerler benim için sorun değil diyorsan görükleden bak ev hareketli güzel yer, bursa küçüktür eğlence amaçlı gidilebilecek yerleri tek elinin parmaklarıyla sayabilirsin hatta 1-2 parmak artar, kiralar uygundur istanbulda alıştığın kiralara göre baya uygundur hatta, onun dışında ulaşım aşırı kolay öyle böyle değil, her yere metro gidiyor, göt kadar şehirde 3232323 tane otobüs hattı var bide bunların üstüne her yerden her yere giden dolmuşlar var, yani bursada ulaşım sorunu hiç yok, trafik sorunu diye birşey zaten yok yanılıpta trafik sorunu falan deme bursada bilmez kimse öyle birşey, uzaylı gibi bakarlar adama, geçen 5.30-6 civarında bi kaza olmuş anayolda trafik oldu bi 10 dakika kadar metre metre ilerledik insanlar bi şaşırdı kimse görmemiş hayatında böyle bir olay :D ulan böyle sayınca ne güzel şehirmiş burası :D şuanda aklıma başka birşey gelmedide bursada çok mürit var geldiğindede yardımcı olacak adam çok yani, sorularını pm. den vs. sorabilirsin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocam görüklede ev tut , orda bi çok arkadaşımda var .

Ama mudanyaya yolun düşerse bi kahpe orospu var onun anasını sık.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

ben mudanyada yasiyorum hocam gorukleden ev tutma her yer ogrenci kafe falan niluferden ev tut isine git gel .cik ogrenci mantigindan bosa kafani sisirirsin goruklede

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ertuğrulkent - özlüce vsvs düşünebilirsin üniversite yanı gene ama görükle kadar canlı - aktif - sosyal değil

aha çok aileler kalır yeni siteelr var ünide son senemde metrosuda acildi

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

ben mudanyada yasiyorum hocam gorukleden ev tutma her yer ogrenci kafe falan niluferden ev tut isine git gel .cik ogrenci mantigindan bosa kafani sisirirsin goruklede

soy adın nedir hpcam bi pmlermsin ? 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

görükle hem ortam hem fiyat olarak avantajlı olur. özlüce lüks semt. oldukça pahalıdır. nilüfer içlerinden uygun bi yer arayarak bulursun. oranın ortamı da iyidir ama maddi olarak daha fazla sıkıntı yaratır.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redsox
    redsox's avatar
    Erkek

Bugun kesin konuşmayı yaptım. Ocak itibariyle Bursa'dayım iş yerinden kiralayacağım evin Görükle olmaması yönünde rica geldi. O yüzden Görükle'yi listeden çıkarmak durumunda kaldım.

Toplam Hit: 1372 Toplam Mesaj: 11