folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder C# Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar

C# Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Forumda aratım tarattım fakat işime yarar bir kaynak bulamadım.C# ile ilgili önere bileceğiniz kaynaklar varmıdır.Bu konuda başlangıç yada ileri düzey olarak kaynak sınıflandırması yapabiliriz.Kaynaklar Türkçe olması birinci tercihimdir.

Google Amca Bing Teyzede ve Yahoo abi ile yaptığım arama taramalarda ulaştığım kaynaklar pek işime yaramadı.Daha detaylı açıklamalı vs.li iştiyorum ve tahribat'ta bu konuda master dcy mertebeşine ulaşmış insanların olduğunu var sayarak bu konuyu açıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

www.kariyervideo.net te bi kaç görsel ders ve uygulama var

ama aynen bende bu tip kaynaklar arıyorum.e-book olur video anlatım olur..olsunda ne olursa olsun hesabı :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VigorouS
    VigorouS's avatar
    Erkek

Türkçe Kaynaklar: www.yazgelistir.com , www.yazilimgunlugu.com , www.csharpnedir.com
    Bu, üç adresi takip etmeni tavsiye ederim. Ayrıca Sefer Alga`nın C# 2.0 - C# 3.0 Kitaplarını eşsiz birer Türkçe kaynak olarak arşivine katmanı öneririm.  

Devrim; Ezilenlerin Şölenidir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

Sefer Algan adlı adamın Her Yönüyle C# diye bi kitabi var güzel kitap diyorlar, araştırabilirsin bunu da...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Eyvallah bir göz atayım 

Toplam Hit: 2656 Toplam Mesaj: 5