Cache Eklentisi Zararlı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar sitem wordpress ve biraz genç açılıyor, hosting şirketine danıştım cache yüklememi önerdiler super cacheyi yüklemeyi düşünüyorum ama biraz araştırdım cache eklentisi olan siteler hackleniyor diye bir kaç yerde okudum, konular siliniyormuş temada bazı değişiklikler yapılıp temayı bozuyorlarmış gibi, hatta iki kişi sitesine hackerlar tarafından index basıldığını söylüyor eklenti yüzünden. Bende tahmin etmiyorum böyle yaygın bir eklentiden ama sizin görüşleriniz ne eklenti hakkında.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue-hack
    blue-hack's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mizansen bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar sitem wordpress ve biraz genç açılıyor, hosting şirketine danıştım cache yüklememi önerdiler super cacheyi yüklemeyi düşünüyorum ama biraz araştırdım cache eklentisi olan siteler hackleniyor diye bir kaç yerde okudum, konular siliniyormuş temada bazı değişiklikler yapılıp temayı bozuyorlarmış gibi, hatta iki kişi sitesine hackerlar tarafından index basıldığını söylüyor eklenti yüzünden. Bende tahmin etmiyorum böyle yaygın bir eklentiden ama sizin görüşleriniz ne eklenti hakkında.

Bende Kullandım hocam yararlı bi sıkıntısını görmedim hackle konusundada sık sık güncelleme yaparsan sıkıntı çıkmaz sonuçta milyonlarca insan kullanıyor

Geri Dönüş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    blue-hack bunu yazdı
    Mizansen bunu yazdı

Bende Kullandım hocam yararlı bi sıkıntısını görmedim hackle konusundada sık sık güncelleme yaparsan sıkıntı çıkmaz sonuçta milyonlarca insan kullanıyor

haklısın hocam bende öyle düşündüm bunca insan kullanıyo hacklenerekmi kullanıyor diye ama emin olamadım bir kaç kişi daha onaylarsa yüklemek istiyorum teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

Cache iyidir hocam çoğu insan kullanıyor sürekli güncel tut ve sitenin herhangi bir durumuna karşı her zaman yedeğini al

İmza nasıl atılıyor ?
Toplam Hit: 605 Toplam Mesaj: 4
cache eklentisi zararlı mı