Catia Kurulum Cxinst Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lugur
    lugur's avatar
    Erkek

Arkadaşlar catia kurmaya çalışıyorum ancak 

setup: File CXINST.exe not found in ...\AppData\Local\Temp\TempDSUnload

hatası alıyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

java ve net frameworkler kurulu mu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

elemanın biri böyle çözmüş belki çözüm yolu budur

tmmdır . uzun bir araştırma sonucunda hatayı çözdüm.karşılaşalar olursa önce yeni bir yönetici hesabı oluşturun ancak hesap adı türkçe karekter içermesin ve noktalı harfte olmasın i gibi daha sonra bu hesaba giriş yapıp kurulumu tamamlayın kurulum bitince bir kez çalıştırın uygulamayı sonra oturumu kapatıp diğer eski hesabınıza girin ordan çalıştırın catia yı yeni oluşturduğunuz hesabı silebilirsiniz bitince böyllce sorun çözülmüş oluyor....bu yorumu paylaşın lütfen makine tasarım olarak çünkü bu hata yüzünden kuramayan çok kişi var ve hiçbir türk sitesinde çözümü yok malesef!

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı

elemanın biri böyle çözmüş belki çözüm yolu budur

tmmdır . uzun bir araştırma sonucunda hatayı çözdüm.karşılaşalar olursa önce yeni bir yönetici hesabı oluşturun ancak hesap adı türkçe karekter içermesin ve noktalı harfte olmasın i gibi daha sonra bu hesaba giriş yapıp kurulumu tamamlayın kurulum bitince bir kez çalıştırın uygulamayı sonra oturumu kapatıp diğer eski hesabınıza girin ordan çalıştırın catia yı yeni oluşturduğunuz hesabı silebilirsiniz bitince böyllce sorun çözülmüş oluyor....bu yorumu paylaşın lütfen makine tasarım olarak çünkü bu hata yüzünden kuramayan çok kişi var ve hiçbir türk sitesinde çözümü yok malesef!

ben zaten kullanıcı oluştururken türkçe karakter boşluk vb gibi şeyler kullanmam. vay be, ne tuhaf programlar var :)

Toplam Hit: 3240 Toplam Mesaj: 4