Dijital Kartvizit NFC

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Kendime kartvizit bastırmak istiyordum araştırırken instagram da sponsor reklamlarda dijital kartvizit reklamlarına denk geldim. İster kredi kartı, stiker telefonun arka kısmına yapıştırme, anahtarlık veya bileklik tarzında olanları gördüm. Günümüz telefonların çoğunda NFC okuma olduğu için sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum, düşük modellerde ise QR kod ile okuma da var. Kendi uygulaması var sosyal medya, banka bilgileri, kişisel web sitesi, iş bilgileri v.s bir çok uygulama alanlarını doldurup istediğinizi karşıya gönderebiliyorsunuz. Pandemiden dolayı böyle birşey çıkarmışlar ve kağıt israfını önlemek ve kartvizit verdiğimiz de buruşturup çöpe atılmasın diye güzel birşeye benziyor. Bu NFC kartvizitlerden kullanan arkadaşlar varmı, ben bi karç tane örnek olarak buldum ama. 

Bunların ki sadece kredi kartı gibi  299 TL 

https://voilacard.com/

Bunların ki stiker yapıştırma, anahtarlık ve bileklik tarzı 139 TL den başlıyor 

https://diji-card.com/tum-urunler/

Bunların ki ise sadece stiker yapıştırma 49 TL

https://www.taget.com.tr/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Hocam aliexpress den vs nfc sticker alirsin tanesi 0.80 cent civarinda. düz beyaz. üzerine istediğini kendin bastırırsın. Herhangi bir android telefon ile de nfc personolizasyon yapar kullanırsın. bu fiyatlari ben vermezdim.

yada plastik kart üreten firmalardan ürettirirsin ama onlar adetliüretim yapar 1-2 tane yapmaz.

edit:

sen her müşterine 50 tl lik kart vermeyi düşünmüyorsun dimi :) 

rakkoc tarafından 25/Eki/21 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Hocam aliexpress den vs nfc sticker alirsin tanesi 0.80 cent civarinda. düz beyaz. üzerine istediğini kendin bastırırsın. Herhangi bir android telefon ile de nfc personolizasyon yapar kullanırsın. bu fiyatlari ben vermezdim.

yada plastik kart üreten firmalardan ürettirirsin ama onlar adetliüretim yapar 1-2 tane yapmaz.

edit:

Yok hocam kartvizit vermek yerine bu kartvizitlerden alıp, kartvizit vereceğim adamdan telefonu ile okutmasını rica edeceğim sadece.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    rakkoc bunu yazdı

edit:

bunlar NFC tag di mi? kolayca yazabilirim ?

çinden 50 şer tane alsam usb den bağladığım bi nfc dalgasıyla her türlü yazarım bunu ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

edit:

çinden 50 şer tane alsam usb den bağladığım bi nfc dalgasıyla her türlü yazarım bunu ? 

İlla usb den gerek yok androidde toolar var gayet iyi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    yolbulucu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

edit:

USB dalga dümen olmadan (özellik ile sony telefonlardan cok güzel calisir) NFC TagWriter By NXP, NFC TOOLS (wakdev'in) 

Samsung telefonlarda Sony nin değil Philips'in nfc chipi kullanıldığında Mifare Nfc kartlarının hepsini okuyamiyor. Okuduklarının da içini yazamıyor. 

Karakoy'e gidip nfc kart alacağım desen tanesini sana 10-20 tl ye satarlar heralde suanda, fakat baskısız.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 816 Toplam Mesaj: 6
dijital kartvizit nfc kartvizit kartvizit