Discovery Garanti Durumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek

merhabalar hocam. arkadaşımın gmd'sinde ekran problemi çıktı. ekranın sağ üste doğru bi köşesinde sararma var. rengi tam olarak tarif etmek gerekirse sigara basılmış gibi duruyor.

arka kapakta ise çok ufak bi çatlama var. bu sebeplerden garantiye göndersek kabul ederler mi ? özellikle ekran için problem çıkarırlar mı acaba ?

birde garanti ortalama kaç gün sürüyor. kimisi general mobile garantisi hızlı hemen hallediyor diyor kimisi 15-20 gün beklersin diyor.

Ninjaların Tanrısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Levent'teki binalarına giderseniz ve acele işim var derseniz siz yarım saat falan ister burada oturun, ister biraz dışarıda takılın biz yapalım diyorlar.Arka kapağı yapmazlar fakat ekranı yaparlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Levent'teki binalarına giderseniz ve acele işim var derseniz siz yarım saat falan ister burada oturun, ister biraz dışarıda takılın biz yapalım diyorlar.Arka kapağı yapmazlar fakat ekranı yaparlar.

istanbulda değilim hocam. kargo ile yollamam gerekiyor. yarın kargoya versem cumaya yetişir mi tahmini ?

Ninjaların Tanrısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

İstanbul dışı olman kötü olmuş =/ ben gittim 2 saat takıldım profilo avm'nin içinde 3-5 yere bakındım gittim aldım :D

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cumaya yetişmesi imkansız.Kargoyla yollarsan 15 günden aşağı bekleme.Tatil günleri hariç.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek

hadi ya işte bu kötü oldu. o zaman illa 15 gün telefonsuz kalması lazım. teşekkür ettim hocalar.

Ninjaların Tanrısı...
Toplam Hit: 679 Toplam Mesaj: 6