Discoverye Bir Haller Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Telefonu cebime koyarken düşürdüm yere elime aldım açmaya çalıştım açılmıyor sonra dedim batarya ile alakalı bir durum mu başka bir batarya takıp denedim açıldı fakat çok farklı bir yere gidiyor test menu açılıyor hep ses açma kısma tuşuyla aşağı yukarı hareket ettiremiyorum güç tuşuna bastığımda tüm telefonu test ediyor ama bir türlü başlatamıyorum ne oldu beyni mi gitti bunun anlamadım ben şimdi :/ batarya gitmiş o kesin

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Telefonu cebime koyarken düşürdüm yere elime aldım açmaya çalıştım açılmıyor sonra dedim batarya ile alakalı bir durum mu başka bir batarya takıp denedim açıldı fakat çok farklı bir yere gidiyor test menu açılıyor hep ses açma kısma tuşuyla aşağı yukarı hareket ettiremiyorum güç tuşuna bastığımda tüm telefonu test ediyor ama bir türlü başlatamıyorum ne oldu beyni mi gitti bunun anlamadım ben şimdi :/ batarya gitmiş o kesin

Android bootloader menüsü dediğin hocam. Ses tuşları takılı kalmış olabilir, en iyi ihtimalle. Bi kontrol et. Plastik kısmı kaldır iğne ile bi bak takılma var mı? Varsa halledersin büyük ihtimalle. Yoksa daha ciddi bi durum var demektir. Geçmiş olsun. 

yardırmak bizim işimiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

lan bende kanalmı gitti diyecektim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

@erdoganb  müridin söylediği doğru kanka. Büyük ihtimalle ses açma kapama tuşları basılı kalmış o yüzden direk bootloder menüsüne giriyor. Getirirsin 10 dakkada yapar veririm

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
Toplam Hit: 1133 Toplam Mesaj: 4
discovery