folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dünya Dilleri Atlası

Dünya Dilleri Atlası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

wals.info

sitesinde 2000 küsür(işaret dilleri dahil) dil nerelerde konuşuluyo şeklinde araştırma yapılmış

map.google daki haritanın üzerinde burda hangi dil konuşuluyo şeklinde işaretlemeler yapmışlar

bana garip gelen izmirlilerin kökeni hindistan mı? .ve abhazya ne diye Türkiye haritasında?

Ayrıca çok şekersin :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

hacı "turkish" yazıyorda ben mi göremedim ? :S

Edit: buldum bi inceliyim :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahton
    Sahton's avatar
    Erkek

İzmirde romanlar olduğundan dolayı hindistan göstermiş olabilir....

bukadarolurmudemeyinalinsizdedeneyindimiama@windowslive.com uzun kacti biraZ FASTOTTOMAN HOCAMA SELAMLAR :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

abhazyayı göstermelerinin nedenide sakarya bölgesiydi yanlış hatırlamıyosam orda yaşayan abazalar olabilir...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeSHDoK
    BeSHDoK's avatar
    Erkek

Türkiyede Adyghe yi göstermiyo sadece rusya da gösterito. Abazaca yı bile göstermiş. Bozulmuş bu makine.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyberfalcon
    cyberfalcon's avatar
    Erkek

Spacheata bunu yazdı:
    -----------------------------

wals.info

sitesinde 2000 küsür(işaret dilleri dahil) dil nerelerde konuşuluyo şeklinde araştırma yapılmış

map.google daki haritanın üzerinde burda hangi dil konuşuluyo şeklinde işaretlemeler yapmışlar

bana garip gelen izmirlilerin kökeni hindistan mı? .ve abhazya ne diye Türkiye haritasında?

-----------------------------

Çingeneler, hindistan kökenli, romaniden kastettikleri çingenelerdir sanırım.

Toplam Hit: 1086 Toplam Mesaj: 6