folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ekran Kartı Geçişi

Ekran Kartı Geçişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    relatingo
    relatingo's avatar
    Erkek

amd 7670 2gb harici ekran kartı var arkadaslar laptop ta fakat oyunlarda hd4000 i görüyor.bunu değiştirmenin bir yolu yok mudur? bir el atın arkadaslar?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

hocu biostan tamamen kapat o diğer kartı

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    relatingo
    relatingo's avatar
    Erkek

ya diğerini de görmezse? çünkü aygıt yöneticisinden hd4000i devre dışı bıraktıkran sonra diğer ekran kartını da görmemişti.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    relatingo bunu yazdı

ya diğerini de görmezse? çünkü aygıt yöneticisinden hd4000i devre dışı bıraktıkran sonra diğer ekran kartını da görmemişti.

hocam amd nin, nvidia control center tarzı bi programı olması lazım. ordan gerekli programlara istedigin ekran kartını atayabiliyorsun diye biliyorum ben öyle yapıyorum en azından

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    relatingo
    relatingo's avatar
    Erkek

evet var öyle bi program kurulu da aynı zamanda ama nvidia daki gibi değiştirip atama falan yapamıyosun. çözemedim bir türlü şu sorunu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    relatingo bunu yazdı

evet var öyle bi program kurulu da aynı zamanda ama nvidia daki gibi değiştirip atama falan yapamıyosun. çözemedim bir türlü şu sorunu

o zaman manuel olarak regedit ten halletmen gerekiyor sanırım o senin sorununla örtüşüyor. Bir ara space engineers a sarmıştım ama hd4000 i sürekli gördüğü için oyunu 1 sene oynayamadım steamde yattı öyle. daha sonra bir kaç arkadaşım yardımıyla regedit üzerinden sorunu çözdük

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

hocu biostan tamamen kapat o diğer kartı

Hacı tamamen kapatınca da sürekli ekran kartına yüklenecek. başka bi ayarı vardı onun. oyunlarda ya da ekran kartının programında bi yerden ayar yapılıyodu.

Toplam Hit: 656 Toplam Mesaj: 7