Etiket Yazım Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar çok yakında düğünüm var ( hepiniz davetlisiniz:) ve tam yazılacak 1000 adet davetiye beni bekliyo, işimi kolaylaştıracak bi etiket yazım programı önerecek ya da link verebilecek birileri var mı?¿

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

cepni bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşlar çok yakında düğünüm var ( hepiniz davetlisiniz:) ve tam yazılacak 1000 adet davetiye beni bekliyo, işimi kolaylaştıracak bi etiket yazım programı önerecek ya da link verebilecek birileri var mı?¿

olmadı şimdi :| hepiniz davetlisiniz diyorsun..biz burda 20 bin kişiyiz ama sen 100 kişilik davetiye hazırlıyorsun :|

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı:

olmadı şimdi :| hepiniz davetlisiniz diyorsun..biz burda 20 bin kişiyiz ama sen 100 kişilik davetiye hazırlıyorsun :|

pdfsini atarım yaf asma suratını:) nası bastırim 20000 davetiye batarım yaf:)

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    cepni bunu yazdı:
    HeadBanger bunu yazdı:

pdfsini atarım yaf asma suratını:) nası bastırim 20000 davetiye batarım yaf:)

Mürid dediğin en asil duyguların insanıdır.. 

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    geliriz sen tbt ye e-davetiye yap bence yoksa matbaa satın alman gerekebilir :) 

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
Toplam Hit: 1797 Toplam Mesaj: 5