Excel Öğrenmek İstiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar biraz bilgim var formül ekleme vs. ama bunu daha ileri taşımak istiyorum.

muhasebe ve finans alanında çalışmaya başlayacağım bir süre sonra o yüzden iyice geliştirmem lazım.

excel öğrenmek için döküman, video, youtube kanalı vs tarzı güzel anlatımlı öğretici kaynaklar var ise paylaşırsanız sevinirim.

ikinci olarak finans departmanında çalışmak için excel gibi programlar dışında ne gibi farklı program vs öğrenmem işime 

yarar bu alanda çalışmış arkadaslardan öneriler de bekliyorum ona göre onlarada yönelebilirim teşekkürler.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Excelin kendi helpinde ihtiyacın olacak her şey var.Ders çalışır gibi başlayabilirsin.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam önce kafanda ne yapmak istediğini oluştur yaz bi kenara  sonra adım adım ilerle excel gerçekten çok büyük bir derya ama excel kafası biraz farklı ilerliyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

Düşeyara, pivot table ve makro bunlar ile istediğini yaparsın

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    UCANTENEKE bunu yazdı

Düşeyara, pivot table ve makro bunlar ile istediğini yaparsın

çoketopla ,etopla  bunlarıda unutmamak lazım 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

öğrenmen gerektiği için öğreniyorsan ve biraz da ilgin varsa google yeterli olucaktır. ek olarak şu siteyi öneririm : https://chandoo.org/

valar morghulis ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

excelin herşeyini neredeyse bilen biri olarak proje olmadan birşeyler öğrenmek zor. yani bir dosya geliyor diyorsun ki bunu ben nasıl formüllerle hallederim diyorsun ve öyle öğreniyorsun.

youtubeda çokça şey var tabi ama ihtyacın olmayınca unutuyorsun. ben şu kadını takip ediyorum bazen değişik şeyler gösteriyor fakat excelin son sürümü var. son sürümle genelde kullanılan sürüm farklı. bütün formüller yok. 

https://www.youtube.com/channel/UCJtUOos_MwJa_Ewii-R3cJA

finansta çalışan excel çok bilmeyen insanlarda var. ben finansta çalışıyorum benim excelim daha kuvvettli ama finans kısmım berbat :)

edit: ek olarak bilmeyenler vardı belki ama excel vba ile kendi formüllerinizi bile oluşturabilirsiniz.

Ekerci tarafından 30/Oca/21 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 1068 Toplam Mesaj: 7
excel finans