folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ezcast Chromecast Miracast Kullanan Varmı ?

Ezcast Chromecast Miracast Kullanan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Windows 10 laptopumdaki görüntüyü TV ye aktarmak istiyorum.

Widi desteği yok laptopumda, laptopdan aşağıdaki aparata görüntü aktarmak sorun olurmu ?

Aşağıdaki ürün tarzında birşey satın alsam yukarıda istediğimi yapabilirmiyim ?

Tarayıcı üzerinden film izlemek için kullanacağım hangisini almalıyım ?

http://www.hepsiburada.com/dark-ezcast-kablosuz-hdmi-goruntu-aktarim-kiti-dk-ac-tvezcasttv-pm-evdarktvezcasttv 

DE5TROY3R tarafından 13/Tem/16 22:42 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

işyerinde kullanmıştık. güzel ürün ama son çıkanlarını websitesinden takip et modeli ona göre seç. çok memnundu arkadaşlar o üründen. aldığın yerden teknik desteğinide almayı unutma. nasıl çalısır testini yap eve öyle sok :)

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ben uzun zamandir kullaniyorum.cok memnunum.herkeze tavsiye ederim. ben 80 tl ye almistim zamlanmis.miracast alma o direk ekrani veriyor.kasmalar oluyor.alieexpreste ucuz zaten. ezcast cok iyi.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hdmi-kablosuz-goruntu-ses-aktarici-s-link-sl-w10-230726445

sansar55 tarafından 14/Tem/16 02:00 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Dün chromecast ilk versiynu denedim. Telefon pc falan sıkıntısız. Yenisi çıkmış elbet daha iyidir

Hepsiburadadan fln alırsan beğenmediğinde iade edebilirsin ilk xx gün içinde

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Theholiqan
    Theholiqan's avatar
    Erkek

Ya hocam bende o alet var ancak fps çok düşük sorunu nasıl çözüyorsunuz?

Bize çağ dışı diyorlar Doğrudur; Çağlar açtık, çağlar kapattık Çağlar bizden geri!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Videoları izledimde Wireless ile Ezcast a bağlanıyorlar. Wireless ile bağlanırsak interneti ethernettenmi alcaz ?

Şöyle diyim yada Web tarayıcımdaki görüntüyü TV'ye aktarıp internetten film izlemek istiyorum. İsteğime uygunmudur ? almalımıyım? ne almalıyım ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Eğer modem-pc-chromecast arası mesafe çok değil ise (bende modem dublex evin üst katında en solda, chromecast bağlı tv evin alt katında en sağda. Arada bağlantı sıkıntısı olabiliyor) chromecast bulunmaz nimet.

Bende yeni çıkan yuvarlak modeli var. Cİhazı zaten bir kere wireless ağına tanıttıktan sonra tablet, telefon, pc her bok otomatik algılıyor. Mesela youtube u herhangi bir cihazda açtığında tam ekran tuşunun yanında otomatik cromecast tuşu da beliriyor.

Sırf youtube değil twitch vs. popüler neredeyse bütün stream ve video izleme uygulamaları chromecasti native destekliyor.

Onun dışında chrome tarayıcı ile herhangi bir web sitesini komple tvye aktarabiliyorsun.Buna tarayıcıdan izlediğin filmler de dahil.

İlk versiyonunda varmıydı bilmiyorum ama yuvarlak olan hem görüntü hem sesi çok güzel bir şekilde aktarıyor.

Edit: Hocam son mesajına da şöyle diyeyim. Senin cihazının ethernetten veya wirelesstan olması bir şey değiştirmiyor. Chromecasti bir kere kendi wifi ağına tanıttıktan sonra aynı ağa dahil olan tüm cihazlar otomatik chromecasti algılar.

torpedo_XL tarafından 29/Ağu/16 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Eğer modem-pc-chromecast arası mesafe çok değil ise (bende modem dublex evin üst katında en solda, chromecast bağlı tv evin alt katında en sağda. Arada bağlantı sıkıntısı olabiliyor) chromecast bulunmaz nimet.

Bende yeni çıkan yuvarlak modeli var. Cİhazı zaten bir kere wireless ağına tanıttıktan sonra tablet, telefon, pc her bok otomatik algılıyor. Mesela youtube u herhangi bir cihazda açtığında tam ekran tuşunun yanında otomatik cromecast tuşu da beliriyor.

Sorf youtube değil twitch vs. popüler neredeyse bütün stream ve video izleme uygulamaları chromecasti native destekliyor.

Onun dışında chrome tarayıcı ile herhangi bir web sitesini komple tvye aktarabiliyorsun.Buna tarayıcıdan izlediğin filmler de dahil.

İlk versiyonunda varmıydı bilmiyorum ama yuvarlak olan hem görüntü hem sesi çok güzel bir şekilde aktarıyor.

Edit: Hocam son mesajına da şöyle diyeyim. Senin cihazının ethernetten veya wirelesstan olması bir şey değiştirmiyor. Chromecasti bir kere kendi wifi ağına tanıttıktan sonra aynı ağa dahil olan tüm cihazlar otomatik chromecasti algılar.

yuvarlak olanla diğer eski problemleri çözdük demişlerdi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Ben anlamadım neye para verdiğinizi. Bende philips pus6401 serisi cihaz var(android yüklü) aleti evin ağına bağlıyorum wirelessten,chrome'un kendi eklentisi var zaten ekranı paylaşıyor. Midi desteği bendeki wireless kartında da yok ama televizyonun bağlantısını açtım bilgisayar tv yi tanıdı bulup. Sonra bilgisayardan bir filmin üstüne gelip sağ tıklayınca burda oynat diye bir seçenek çıkıyor tvde filmleri oynatıyorum altyazı çıkmıyor yalnız yada karakterler saçma sapan çıkıyor o da tv den heralde. Yada internetten izleyeceksem tv'nin kendi tarayıcısından açıp izliyorum yine sıkıntı olmuyor.

_ICEMAN_
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hdmi kablo, bunların neresinde kalıyor ?

neden wireless ile aktarım, kablo yerine ?

kafamda deli sorular

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

EzCast Var Bende Bir Hevesle Aldım Şimdi Duruyor Bir Köşede Kullanmıyorum..  Senin Gibi Bir Amacım Vardı İlk Aldığımda Fakat Laptop Ekranını 640x480 Çözünürlükte Aktarabiliyor Sadece Yani Sen Pc'yi Kullanırken Ekranı O Çözünürlüğe Ayarlamadan Görüntü Alamıyorsun Tv'de Ama Ona Katlanırım Diyorsan Quake2 Oynarken Bile Görüntü Aktarıyor Sıkıntı Olmadan.. Telefondaki Videoları Açıyor Sorunsuz Falan Filan.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
Toplam Hit: 1444 Toplam Mesaj: 11
miracast chromecast ezcast