folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Begeni Ve Yorumlarımızın Başkaları Tarafından Görülmesi

Facebook Begeni Ve Yorumlarımızın Başkaları Tarafından Görülmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

mutlaka hepimiz farketmişizdir , x bir arkadaşınızın bir resmini beyendiğimizde veya fotografının altına yorum yazdığımızda , yapmış olduğumuz begeni veya yorum arkadaş listemizdeki herkesin ana sayfasına düşüyor. bu özelligin ismide haber bandı olarak geçiyor.

çok sıkıntı verici bir durum. iyice özel hayata girdiler. x konuya yapmış oldugum yorumu herkes görüyor. kendi adıma konuşuyorum benim için artık bu facebooku bırakma nedeni. ki belkide çoktan bırakanlar olmuştur ben geç kaldım : )

bi süredir araştırıyorum çözümünü bulamadım. fikri olan var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

daha kötüsü özel sohbetine erişebilen uygulamalar var.

öyle çok takılan biri değilimdir ama tesadüfen bir rastgeldim ki gelmez olaydım.

her boku görüyor uygulamalar. izin falan vermeyin verecekseniz de işinizi halledin hemen silin.

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

350 den 90 a indirdim arkadas sayimi. Sadece beslenme  body ve kpss sayfalarini takibe aldim anasayfamada yani haber kaynagina birtek onlar dusuyo digerleri dusmuyo :-)

Onun haricindede evet baskasina yorum vs yapmam

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

bunun için araştırma yaptım gizlilik ayarları gibi vs. baya bakmıştım ama bende bişey bulamamıştım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    mt93 bunu yazdı

bunun için araştırma yaptım gizlilik ayarları gibi vs. baya bakmıştım ama bende bişey bulamamıştım.

Ben de çok aradım ama bulamadım ne yazık ki, beni de rahatsız eden bir durum. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 928 Toplam Mesaj: 5