Fallout - Dizi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Amazon tarafindan yayinlandi fallout oyununun evreninin konu aliyor. bir nukleer savas sonrasi dunyaninin durumunun anlatir. 2900lara kadar uzanir.

malum ortamlara dusmustur hatta hippibayraminda da vardir.

kisisel gorusum; ben begendim.

duzenleme; oyunun delicesine fanboyu olup dizi oyun gibi olmamis diyen olursa inanmayin. diziyi oyuna olabildigince uyarlayip ayni sekilde oyun ile alakasi olmayan kisilere de guzelce anlatmislar.

blackhammer tarafından 15/Nis/24 14:02 tarihinde düzenlenmiştir

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Oyunu oynamadım, dün diziyi bir solukta bitirdim. Uzun zamandır yapılan en iyi işlerden birisi diyebilirim. mad max havası var.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Yapımcılar ve yönetmenler Fallout oyun serisini oynamış sonra dizisini yapmışlar. Hikayeyi zayıf bulsamda Fallout 4 oyununu seven ve bir çok kez bitirip oynayan birisi olarak oyunun atmosferini, mekaniğini, evrenini, canavarlarını, topluluklarını sinematik açıdan birebir geçirmişler. Dizi izlerken mekan değişikliklerinde oyunda yaptığım görevleri anımsadım hep. Bİr süre izledikten sonra "The Institute" ne zaman gelicek diye bekledim ama gelmedi. Bir sonraki sezona demek. 

Normalde adaptosyon dizileri çok çok kötü olur. Hiç bir iyi örneğini bulunmuyor. 

Yakın zamanda "Avatar The Last Airbender" ile "Fallout" uyarlama dizilerinde çok kötü değilde ortalama kalitede yapımlar çıkmaya başladı. Devamı gelir umarım. 

Herkes 6 aylık amazon prime kuponunu aldığı için Amazon Prime da denk gelmiştir zaten. 

Official : https://www.primevideo.com/-/tr/region/eu/detail/Fallout/0HAQAA7JM43QWX0H6GUD3IOF70

ama indirip izlemek istiyorum diyenler için telegram kanalına yüklemiştim. 8 Bölüm yaklaşık 30 gb gibi bir şey.

https://rentry.org/hippiTBT#fallout-tv-series

Şu video da bakabilirsiniz : 

https://www.youtube.com/watch?v=RdwZCENAFZs

hypnot1c tarafından 15/Nis/24 15:55 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

O ilk sahne baya güzeldi nükleerin olduğu..ama devami varmi bilmiyorum hala ilk üç bolumdeyim.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Mkyb paylaşmıştı. Amazon gamingtede Fallout 76 oyunu ücretsiz.kğtüphaneye ekleyin.

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Gelde simdi 2. sezonu bekle.. :/

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 423 Toplam Mesaj: 6
dizi fallout