Firefox Uyumsuz Eklenti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zero43
    zero43's avatar
    Erkek

arkadaşlar bildiğimiz gibi firefox neredeyse haftada bir sürüm çıkarıyor ve kullandığım eklentiler uyumsuzluk sorunu ile kullanılamaz hale geliyor ,my tattoons ve slim search diye eklentiler var ilkinde hergün kullandığım site isimleri kayıtlı yer imi araç çubuğu gibi hangi siteye girmek istesem adını tıklamam yeterli benzerleri var ama bu kadar stabil değil.İkincisi ise herhangi bir kelimeyi sağ tıkladığımızda direk googleda arayabiliyorum bu iki eklentinin özellik olarak aynısı varmıdır?yoksa herhafta firefoxun yedeği var 3.8 sürümümüne geri almak zorunda kalıyorum...Yardımlarınızı bekliyorum.

zero43
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

iki yolun var

1. nightly tester tools isim li eklenti ile uyumsuz eklenti sorunu çözülebilir

2.yol eklentileri winrar ile açarsın,içindeki install.rdf dosyasını not defteri ile açarsın em versiyon satırı olacak

emmax versiyon satırını kendine göre düzenle

mesela <em:maxVersion>36.*</em:maxVersion>

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 19:03'da alexfarrow tarafından düzenlendi.

mademki türksün systeme göster ürksün
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zero43
    zero43's avatar
    Erkek

Hocam sağolasın ama nightly tester tools isimli eklentinin kendisi uyumsuz :)) diğer yöntemde işe yaramadı...Var mı farklı bir yol yada eklenti ?

zero43
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

zero43 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam sağolasın ama nightly tester tools isimli eklentinin kendisi uyumsuz :)) diğer yöntemde işe yaramadı...Var mı farklı bir yol yada eklenti ?

hangi eklenti bu ?

ve sen hangi versiyon firefox kullanıyon

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

zero43 bunu yazdı:

slim search firefox 17 de kullanıyorum şuan ve istersen bunun yerine fastestfox kullanabilirsin

my tattoons dediğin nane ne haltsa böyle bir eklenti varsa linki...

nette sürekli toolbar olduğundan bahsediliyor

Mesaj 27 Temmuz 2012 (Cuma) Saat: 20:24'da alexfarrow tarafından düzenlendi.

mademki türksün systeme göster ürksün
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zero43
    zero43's avatar
    Erkek

alexfarrow fastest fox çok makbule geçti çok teşekkürler pm attım sana inceler misin?

zero43
Toplam Hit: 1096 Toplam Mesaj: 6