folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fotoğraf Makinası Önerileriniz ( Almak İstiyorum)

Fotoğraf Makinası Önerileriniz ( Almak İstiyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
    arkadaşlar professionel resimler çekmek istiyorum bunun içinde kaliteli ama fazla pahalı olmayan bi fotoğraf makinası almak istiyorum önerileriniz ne acaba ??

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek

profesyonel fotoraf için sırf objektifleri düşünerekden pahalı bişey olacağı kanısındayım bu işten anlamamama rağmen :D

edit: ne zor bi sözcük bu anlamamamamama

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

nikonların bazı modelleri hem ucuz hemde istediğin tür resimleri çekme imkanı verebiliyor ama otomatik bir makine olunca insanın fotoğraf çekesi gelmiyor tabiiki =)

ayarlamaları elle yapacağım bir makine almak istiyorum dersen sadece makinenin fiyatı 900ytlden başlayıp 2000-3000ytl kadar gidiyor objektifleri daha pahalı :?

zevkli ama pahalı bir hobi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
  5. sony dsc s-800
  6. Etkin Çözünürlük (mp) : 8,1
  7. Optik Zoom : 6x
  8. Dijital Zoom : 12x
  9. 359 ytl   
  10. sony nin bi modeli   diğer modellerinden neredeyse 6 mp liğiyle aynı fiyatta  neden ucuz oldunu çözemedim :S

peki sizce nasıl uygunmu 500 e kadar yolu war :S

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
Reply With Quote Alıntı yap
  • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=54293 bu başlığı incele

Çekil,Önümden Çekil...
  • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    hocam bir kere profesyonel fotograf dıyorsun ama benım bıldıgım o foto mak profesyonel cekınlere pek gelmez.bende sony nın 7,1 mp lısı var ben memnunum ama asla canon eos 1000 nimle yarıstırmam profesyonel foto cok farklıdır bu bıldıgın makınalarla cekılen resımlere pek benzemez bence...
  • Toplam Hit: 1056 Toplam Mesaj: 6