folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Getmobil'den Telefon Alacaktım Vazgeçtim

Getmobil'den Telefon Alacaktım Vazgeçtim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Ulan çok komikler iphone 12 alacaktım şuan sıfırından çok daha ucuz getmobilde. Adamları aradım dedim telefonda parça değişeni var mı yok mu? Dedikleri şu;

Siz 30 bin tl verip telefonu alıyorsunuz.
    parça değişti mi değişmedi mi gelince süpriz olarak görüyorsunuz.

Kim alıyor la bu şartlarda bunlardan?

14 gün iade süreci varmış. kardeş birde onunla mı uğraşıcam. baştan söylesene değişen parçası var mı yok mu?

ExpirE tarafından 26/Tem/23 16:39 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok daha ucuz derken ? Aha bak şuan baktım fiyatlara :

Getmobil : 64 GB 31.390 TL

Amazon : 64 GB  33.800 TL

Kaldı ki geçen hafta 30 bine sattı Amazon.

https://www.amazon.com.tr/Apple-Kulakl%C4%B1k-Adapt%C3%B6r-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B08NVRQJLN?th=1

2.400 lira için garantisiz, içi açılıp kurcalanmış telefon almakta saçmalık. Kaldı ki Easycep vs bunların kullandığı yedek parçalar yan sanayi ucuz parçalar. Zaten bu sistem ülkemizde uygulanabilir değil. Yurtdışında bu tarz satış yapan firmalar var ama çok daha ucuza satıyorlar. Bizde ise hemen hemen sıfırına yakın fiyat. Neymiş kredi kartına taksit imkanı varmış. İyide zaten şuan tüm siteler bankalardan anlaşmalı kredi sunuyor. Faiz farkı olmadan taksitle alabiliyorsun bu sayede. Taksit olduktan sonrada 2.400 TL koymuyor. Bir taksit fazladan ödersin olur biter.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çok daha ucuz derken ? Aha bak şuan baktım fiyatlara :

Getmobil : 64 GB 31.390 TL

Amazon : 64 GB  33.800 TL

Kaldı ki geçen hafta 30 bine sattı Amazon.

https://www.amazon.com.tr/Apple-Kulakl%C4%B1k-Adapt%C3%B6r-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B08NVRQJLN?th=1

2.400 lira için garantisiz, içi açılıp kurcalanmış telefon almakta saçmalık. Kaldı ki Easycep vs bunların kullandığı yedek parçalar yan sanayi ucuz parçalar. Zaten bu sistem ülkemizde uygulanabilir değil. Yurtdışında bu tarz satış yapan firmalar var ama çok daha ucuza satıyorlar. Bizde ise hemen hemen sıfırına yakın fiyat. Neymiş kredi kartına taksit imkanı varmış. İyide zaten şuan tüm siteler bankalardan anlaşmalı kredi sunuyor. Faiz farkı olmadan taksitle alabiliyorsun bu sayede. Taksit olduktan sonrada 2.400 TL koymuyor. Bir taksit fazladan ödersin olur biter.

evet şimdi gördüm fiyatları gerçekten çok saçmaymış :S

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ExpirE bunu yazdı

Ulan çok komikler iphone 12 alacaktım şuan sıfırından çok daha ucuz getmobilde. Adamları aradım dedim telefonda parça değişeni var mı yok mu? Dedikleri şu;

Siz 30 bin tl verip telefonu alıyorsunuz.
    parça değişti mi değişmedi mi gelince süpriz olarak görüyorsunuz.

Kim alıyor la bu şartlarda bunlardan?

14 gün iade süreci varmış. kardeş birde onunla mı uğraşıcam. baştan söylesene değişen parçası var mı yok mu?

koy şengeni cebine, git 2 gün tatilini yap, telefonunu al, 21% vergi iadeni al gel. 6 ay kayıtsız kullanıyosun. 2 iphone alsan 6+6 kullanırsın (1 sene sonra sıfırlanıyor zaten) hala ucuza gelir tr den. fiyat farkı 2x ten fazla çünkü 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Amazon şu an ülke de en kaliteli ve güvenilir Apple satıcısı Apple dan daha cazip Amazon mağazası.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

bence ucuz flan değil, sırf taksit var diye pahalı satıyorlar. Telefoncu tanıdığın varsa sıfır telefonu da taksitle alabiliyorsun zaten kurcalanmış telefon almaya gerek yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok telefon değiştiren birisi değilseniz iPhone 12 128 GB alın en az 5 sene bebek gibi kullanın.

64 GB bu saatten sonra pek önermiyorum yetersiz kalıyor. 128 GB'ta aslında yetmiyorda iCloud falan alınca sorun kalmıyor. Fotoğrafarı iCloud'a atarsınız.

Telefon işi şuanda beyaz eşya almaya döndü. Çok pahalı oldular ve alırken bir kere alıp en iyisini almak lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 713 Toplam Mesaj: 7
getmobil