Guvenli Org

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fuzbing
    fuzbing's avatar
    Erkek

Merhaba,

2008 kayitli domaini belki isine yarayacak olan vardir diye satmayi dusunuyorum. Domainin yasini ve bu zamana kadarki masraflarini da dusunerek teklifte bulunabilirsiniz.

to be or not to be.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek

Domain en güzel nasıl satılır, alıcıya en kolay nasıl ulaşılır? Bende de var birkaç tane nereye ilan edilmeli, yerli siteler mi yabanci siteler mi? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fuzbing
    fuzbing's avatar
    Erkek

Cesitli webmaster platformlari var domain satmak icin fakat bendeki domain TBT konseptiyle ilgili oldugu icin burda guvenlik isleriyle ugrasan birinin isine yarayabilir diye konuyu actim.

to be or not to be.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

tam pishing yapmalık domain. hayırlı satışar hocam.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Amacim baltalamak degil bilmedigim icin soruyorum: domain alip-satarken bugune kadarki masraflari dusunmek gerekiyor mu gercekten? Bana cok mantikli gorunmedi bu bakis acisi.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fuzbing
    fuzbing's avatar
    Erkek

Phisihing için kullanmak hiç aklıma gelmedi açıkçası, phishing yapmak isteyen daha dandik bir domainle de yapabilir. Ama ben daha çok güvenlik işiyle uğraşan profesyonel birinin işine yarayabileceğini düşünüyorum. Firmanız varsa güzel bir domain.

Masraflardan kastım domainin 15 yıllık bir domain olmasıydı bu yüzden SEO açısından çok değerli, ek olarak jenerik tek kelimelik bir isim. Bu bağlamda fiyat düşünüyorum. Dediğim gibi işine yarayacak biri almak isterse konuşuruz. Mesaj atabilirsiniz burdan.

to be or not to be.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek
    fuzbing bunu yazdı

Merhaba,

2008 kayitli domaini belki isine yarayacak olan vardir diye satmayi dusunuyorum. Domainin yasini ve bu zamana kadarki masraflarini da dusunerek teklifte bulunabilirsiniz.

e-hack.org sizindi diye hatırlıyorum vay be aradan kaç zaman geçti.  Siz fiyatınız ne kadar tahmini kafanızdaki ? 

Emekli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fuzbing
    fuzbing's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı
    fuzbing bunu yazdı

Merhaba,

e-hack.org sizindi diye hatırlıyorum vay be aradan kaç zaman geçti.  Siz fiyatınız ne kadar tahmini kafanızdaki ? 

:) İş güç uzak kaldım bu konulara. Sonrasında zaten bir çok arkadaş siber güvenliği profesyonel seviyelere getirdi Türkiye'de. Fiyat için lütfen özelden mesaj atın eğer almak istiyorsanız.

to be or not to be.
Toplam Hit: 1350 Toplam Mesaj: 8
domain satilik domain alanadi