folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada İndirim/Hediye Kuponu (İstek)

Hepsiburada İndirim/Hediye Kuponu (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Selam müridler,

Yakında pc toplamayı düşünüyorum. 3000 TL üzeri bir rakam çıkartdım. Hediye indirim kuponu olan varmı yüksek değerde. 3000 alt limitli veya onun gibi birşeyler. Arada oluyor 3000 alt limitli 500 indirim kuponu falan. Elinde olan satmak isteyen veya hibe etmek isteyen varsa talip olabilirim.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

pc konfrigasyon listesini verirmisin ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    Jubei bunu yazdı

Buyur hocam. https://yadi.sk/i/mliwerZKdtDxw

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omrcyln
    omrcyln's avatar
    Erkek

3 bin liralık ürün alacan hala 6 lira kargo parası yazmışlar.Neyse diyeceğim eğer alabiliyorsun ssdyi 250 gb al sonra daraltıyor adamı alan azaldıkça

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

oyun için o işlemciye gerek yok,işlemci model düşürerek ekran kartını yükseltebildiğin kadar yükselt ayrıca SSD konusunda 120Gb yetmeyecek haberin olsun çünkü zaten seninde bildiğin Windows kurarken 20Gb,ta yakın bölümü kendine ayırıyor.

Ayrıca o kasa konusunda da şüphelerim var,şimdi mobildeyim masaüstüne geçince detaylı bakarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    Jubei bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

oyun için o işlemciye gerek yok,işlemci model düşürerek ekran kartını yükseltebildiğin kadar yükselt ayrıca SSD konusunda 120Gb yetmeyecek haberin olsun çünkü zaten seninde bildiğin Windows kurarken 20Gb,ta yakın bölümü kendine ayırıyor.

Ayrıca o kasa konusunda da şüphelerim var,şimdi mobildeyim masaüstüne geçince detaylı bakarım.

Sadece oyun oynamıyorum hocam. Kullandığım programlar vs var sürüsüne bereket. İşlemci o bakımdan benim için ilk kıstas. Hatta işlemciyi 9370 bile düşünüyorum. Eğer kupon bulabilirsem ekran kartını 290 la değiştirip 700w  kasa alıcam. Ssd için ilk aşama 120 bana yetecek hocam. İlerleyen zamanlarda 500 lük bişey yapacağım zaten onuda. Yada eklerim 500ü oraya proları vs kurarım sistem 120 olur.

Tek sıkıntım indirim kuponu vs bulmak. Veya vatan indirim çeki olur bişeyler olur.

Aslında hepsiburadayı kupon bulurum diye düşünüyorum yoksa alacağım yer Eksen Bilgisayar. Eksendeki konfig burda http://prntscr.com/5qxwqr varmı eksende tanıdığı olan indirim yapsın az :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Sadece oyun oynamıyorum hocam. Kullandığım programlar vs var sürüsüne bereket. İşlemci o bakımdan benim için ilk kıstas. Hatta işlemciyi 9370 bile düşünüyorum. Eğer kupon bulabilirsem ekran kartını 290 la değiştirip 700w  kasa alıcam. Ssd için ilk aşama 120 bana yetecek hocam. İlerleyen zamanlarda 500 lük bişey yapacağım zaten onuda. Yada eklerim 500ü oraya proları vs kurarım sistem 120 olur.

Tek sıkıntım indirim kuponu vs bulmak. Veya vatan indirim çeki olur bişeyler olur.

Aslında hepsiburadayı kupon bulurum diye düşünüyorum yoksa alacağım yer Eksen Bilgisayar. Eksendeki konfig burda http://prntscr.com/5qxwqr varmı eksende tanıdığı olan indirim yapsın az :D

Sen bu bilgisayardan Profesyonel anlamda para kazanacakmısın ?
    Eğer kazanacaksan o zaman,madem işlemci önemli ki anladığım kadarı ile işlemciye render yaptıracaksın o zaman neden render,de daha avantajlı olan INTEL işlemci seçmiyorsun ha bu arada renderi işlemciye değilde veya hem işlemciye hemde ekran kartına yaptıracaksan bildiğim kadarı ile grafik renderlemede NVIDIA programlar ile daha uyumlu ayrıca birde CUDA avantajı var.

Yani sözün özü Render alanında INTEL+NVIDIA ikilisi bildiğim kadarı ile AMD,ye göre daha kısa sürelerde yapıyor bu işi,tam bilmiyorum yanılıyor da olabilirim ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    Jubei bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Sen bu bilgisayardan Profesyonel anlamda para kazanacakmısın ?
    Eğer kazanacaksan o zaman,madem işlemci önemli ki anladığım kadarı ile işlemciye render yaptıracaksın o zaman neden render,de daha avantajlı olan INTEL işlemci seçmiyorsun ha bu arada renderi işlemciye değilde veya hem işlemciye hemde ekran kartına yaptıracaksan bildiğim kadarı ile grafik renderlemede NVIDIA programlar ile daha uyumlu ayrıca birde CUDA avantajı var.

Yani sözün özü Render alanında INTEL+NVIDIA ikilisi bildiğim kadarı ile AMD,ye göre daha kısa sürelerde yapıyor bu işi,tam bilmiyorum yanılıyor da olabilirim ?

F/P olarak ele aldığımızda Amd birkaç adım önde hocam. Gönül isterki i7+Nvidia almayı :) Fx9 serisi yerine bu fiyata anca i5 işlemci toplanır oda pek performanslı olmaz malesef. Birde Amd fanı olarak birazda sempati duyuyorum şu merete :D Eğer performanstan memnun kalmazsam zaten şirkete server niyetine koyarım bunu. Muhasebe programını vs dbyi bunda tutarım. Ekran kartını çıkartıp. Seçeneğim bol olduğu için ve denemek istediğim için Amd seçtim hocam. İstediğimi yerine getireceğini düşünüyorum gerçi. Gpu ve cpu kombinasyonuyla eş değer Inter+ Nvidia yaptığım zaman bariz performans farklı olduğunu görüyorum. Stok fanla kullanmayacağım için OC işide benim için rahat olacak. O yüzden zaten unlocked seçtim 9370 .

Gerçi dediğim gibi birazda fantazi olacak bu pc. Sırf merakımı tatmin etmek ve işimi yapmak için. Şuan i7+nvidia notebook kullanıyorum keşke almasaydım diyorum inan hocam. 2600 verdim alete. Perte çıktı diyebilirim. Gerçi Hp olmasından dolayı kaynaklı birazda. Ama yinede bu alet Intelden ve Nvidia dan soğuttu biraz.

Yok mu müridler Eksen de tanıdığı olan fiyat konusunda indirim yapabilecek. Yada bu ürünleri bana Eksendan daha ucuza verebilecek :) Bu arada ödeme için nakit düşünüyorum. Fiyat teklif edecekler içinde dipnot olsun. Kredi kartı vs değil. Banka kartı kullanarak alım yapacağım. Aslında Gebzede olupta satış yapan varsa pmden no göndersin görüşelim. Eksenden düşük hatta aynı fiyata bile verse ondan alayım mürid kazansın. Bak aklıma yeni geldi. Satış yapanlar teklifinizi ve telefon numaranızı pmden gönderin konuşalım bi.

Toplam Hit: 1226 Toplam Mesaj: 8