Hosting Sponsorluğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SocialExploit
    SocialExploit's avatar
    Erkek

Intel Core 2 Duo 7400 İşlemcili 8 GB Ram ve 900 GB Harddisk'e Sahip Sunucumda
    Sadece 2-3 Adet Web Sitesi Barınıyor.

Sunucum Türkiye Lokasyonlu Mars Datacenter'da Barınmaktadır .

Bunun Yanında Pagerank 3, 4 ve 5 Web Siteleri'ne Backlink Karşılığında Hosting veya Reseller Veriyorum .

İlgilenen Arkadaşlar Ulaşabilirler .

Sunucuda Hem Windows Server 2003 Hemde CentOS Kuruludur .
    + Plesk Panel
    + MySQL, MSSQL
    + BackUp Ünitesi
    + ve Birçok Bileşen

Not: Zor Durumdaki Arkadaşlara da Yardımcı Olmak Amacıyla Hosting Vermek İsterdim, Fakat Zamanında Bizde Geçtik Bu Yollardan Millet Free Hosting Kullanmasın Nasıl Olsa Sunucu BomBoş, Takılsınlar Onlarda Dediysek te Shell Attılar ve Benzeri Atak Yollarında Bulundular, Bu Yüzden Sadece Seçiceğim Kişilere Vereceğim .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

isteyecegimden degil de ne kadar alan veriyorsun ? onlari da aciklasaydin keske..

backlink veremeyecek arkadaslara hosting yok mu ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SocialExploit
    SocialExploit's avatar
    Erkek

Dostum Kuralları Yazdım Zaten Orda Dedim 3,4,5 Olan Siteleri Backlink Karşılığında Barındırabilirim Diye .
    Web Site Trafiğine ve İçeriğine Göre 5 GB İle 20 GB Arası Alan Vericem .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

hayirli isler ne diyelim.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 969 Toplam Mesaj: 4