Hotmail Şifre Unuttum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

Beyler hotmail e kayıtlı e postam var fakat şifresini unuttum ne yapabilirim gizli yanıt falan da yok

İmza nasıl atılıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

telefonu doğrulattıysan zamanında o şekildede kurtarabiliyordun.

birde başka bir mail adresini zamanında verdiysen şifre sıfırlamayo o hesaba atabiliyordunda sanırım

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

E-posta hesabınızda ikincil bir kurtarma hesabı kayıtlı ise veya telefon numaranızı daha önceden kaydettiyseniz sorun olacağını sanmıyorum.

Diğer şekilde Microsoft'un forumlarındaki Hotmail ile ilgili olan başlıklara konu açarak yardım talebinde bulunabilirsiniz, biraz uğraştırır ancak yardım ediyorlar.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Geçmiş Olsun. Başlığı Görünce Duygulandım Kendimi 2007-2008 li yıllarda hissettim :)

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

E maile kaydolurken tel no'nu verdiysen telefonuna bir kod geliyo o kodu yazınca açılıyor e mail.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

az önce tüm hotmail ve yahoo hesaplarıma erişimim engellendi.

toplamda 7 eposta adresi uçtu. hepsinin ikincil e postasını birbirine zimmetlemiştim. şimdi hiç birine giremiyom mk..

kayıt oluşturabilirsin.

e postaya yazıdğın adın soyadın girdiğin doğum tarihin posta kodun vs hepsini istiyorlar. ben gibi sallayarak kayıt olduysan e posta ölmüş demektir hacı.

son yol hangi pcden hangi tarihde hangi ip ile giriş yaptığını söylersen anca öyle kurtarabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bende uzun süre giremedim hotmailime sıfırlamak için bi form gönderiyorlar ebesininki gibi, son mailin baslıgı falan.. sonra ümidi kesmiştim, 1 2 yıl sonra bi daha deyeyim dedi bi girdim telefonla sıfırlayabiliyorum, ama önceki denediğimde o seceneği vermediğine eminim.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

İP ile derken

İmza nasıl atılıyor ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    uzengil bunu yazdı

İP ile derken

aypi

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

https://account.live.com/acsr Bu adresten bir form doldurtuyorlar. Bilgiler eşleşirse sıfırlama linki alıyorsun. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
Toplam Hit: 2578 Toplam Mesaj: 10