folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Hesabıma Bişey Oldu

İnstagram Hesabıma Bişey Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Çok garip şekilde hesabıma giremiyorum. Bikaç gün önce yoldayken akış yenilenemedi uyarısı aldım İnternet sorunudur diye önemsemedim. Eve geldiğimde devam etti uygulamayı silip yeniden yükledim bu sefer hesaba giremiyorum herhangi bir uyarı almadım girmeye çalışırken de bir uyarı gelmiyor. E-mail, telefon numarası, iki faktörlü doğrulama, yedek kod vs bütün herşey aktif durumda şifre yenileme linki geliyor yeniliyorum ama yinede giriş yapamıyorum hesaba. Arkadaşlarımdan bakıyorum hesabım duruyor. Desteğe mail attım dönüş olmadı daha bildiğim ve gördüğüm herşeyi denedim bu konuda çoğu arkadaşım bana danışır ben yardımcı olurdum ama şimdi tıkandım kaldım. Bu işlerle uğraşan mürid varsa gerekli tüm bilgileri verebilirim ücret isteyenlede anlaşırız hesabı açtıktan sonra ödemesini yaparım. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim :) yardımcı olacak arkadaşlara da şimdiden teşekkür ederim...

Hesap: matteblack_art 

cCc Gökhan cCc
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

hoca hesabın açık gözüküyor aynısı bi tanıdığın başına geldi kendi telefonundan hesabına giremiyordu ama başka telden girebiliyodu ne alaka anlamamıştım.

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

hoca hesabın açık gözüküyor aynısı bi tanıdığın başına geldi kendi telefonundan hesabına giremiyordu ama başka telden girebiliyodu ne alaka anlamamıştım.

Başka telefon, pc, browser herşeyi denedim. Çok saçma bişey oldu anlayamadım bende. Bütün tuşlara bastım diyebilirim ama sonuç alamadım kendim. Foruma baktım konulara hatta bir mürid e dm attım dönüş alamadım bekleyene kadar konu açayım dedim belki görüp, yardımcı olacak birine ulaşırım diye... 

cCc Gökhan cCc
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Merhaba. 3. Parti uygulamalar var mı ? Ya da instafly falan kullandınız mı ? Pm i gördüm buradan yazayım dedim

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

Merhaba. 3. Parti uygulamalar var mı ? Ya da instafly falan kullandınız mı ? Pm i gördüm buradan yazayım dedim

Merhaba evet Reaports diye bi uygulama kullanıyorum takip ve takipçi durumunu görmek için. Onuda kırk yılda bir ve indirmeden önce baktım en güvenilir buydu. Hiç biri %100 güvenli değil tabi onuda biliyorum. Kontrol etmeniz gereken şeyler varsa bilgileri verebilirim. 

cCc Gökhan cCc
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    Zalim_07 bunu yazdı
    Freak bunu yazdı

Merhaba evet Reaports diye bi uygulama kullanıyorum takip ve takipçi durumunu görmek için. Onuda kırk yılda bir ve indirmeden önce baktım en güvenilir buydu. Hiç biri %100 güvenli değil tabi onuda biliyorum. Kontrol etmeniz gereken şeyler varsa bilgileri verebilirim. 

program yapımcısına ulaşın hocam 3. parti uygulama yüzünden muhtemelen güvenliğe alındı. maillerinizi de kontrol edin mutlaka. farklı şehir ülke loginlerini kaldırın. pm den numara yollarsanız bir incelerim.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    Zalim_07 bunu yazdı
    Freak bunu yazdı

program yapımcısına ulaşın hocam 3. parti uygulama yüzünden muhtemelen güvenliğe alındı. maillerinizi de kontrol edin mutlaka. farklı şehir ülke loginlerini kaldırın. pm den numara yollarsanız bir incelerim.

Özelden yazıyorum

cCc Gökhan cCc
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seogram
    seogram's avatar
    Erkek

Benimki de bir ara böyle kapandı. Sonra kendiliğinden açıldı 3 gün sonra.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek
    seogram bunu yazdı

Benimki de bir ara böyle kapandı. Sonra kendiliğinden açıldı 3 gün sonra.

Bende bekliyorum işte kendi açılır mı diye bir yandan da sağa sola bakıyorum yapılacak bişey varmı diye. 

cCc Gökhan cCc
Toplam Hit: 783 Toplam Mesaj: 9
#destek #yardım #instagram