folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Sağlayıcı Tavsiye (İp Değiştirme)

İnternet Sağlayıcı Tavsiye (İp Değiştirme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Merhaba, kolay gelsin öncelikle, netspeed kullanıcısıyım. bir sitede sıkıntı yaşadım ve ip değiştirmem gerekti, ancak modemi açsam kapasam vs uğraşsamda, ip değişmedi. netspeed müşteri hizmetlerini aradım, havuzdan ip geliyor bizde mudale edemiyoruz vs vs dedi.

Sırf bu yüzden interneti taşımak istiyorum, ip adresini rahat değiştirebiliceğim bir firma önerir misiniz ? Teşekkürler.

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Turknette rahat değişiyor. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

VPN kullan hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

nerde alengrinli iş var hep bizde :D

madem öyle netspeed harici hangisi olursa olsun farketmezki hepsi ipyi değiştirir heralde, hem öyle sabit ip için extra para ödenmiyor muydu (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

ip degismesi icin telefon hattini cikartip modeminde fisini cekip modemin power tusuna basim isiklar ynaip sonsun icindeki elektirik attsin. 

5 dk sonra telefon hattini modeme ger takip modemi acip dener misin IP degismesi lazim

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

2022 yılından geliyorum arkadaşlar. Burada hiç boşta ip adresi kalmadı. Internete çıkan son ip adresine tutunarak zamanda yolculuk yaptım ve 2005 yılına yani sizlerin mesaj attığı bu konuya geldim. İnternet polisleri çatıdan girip ip adresimi elimden almadan önce size birşey söylemek istiyorum.

Google diye bir site var. Buraya girip karşınıza çıkan büyük metin kutusuna CGNAT yazın. ve çıkan siteleri araştırın. Oyun çok büyük.

Çatıdan roflcopter sesleri gelmeye başladı, sanırım beni buldul

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

cgnat üzerinden geldiği için hep aynı havuzdan alırsın. ip değişse de değişmemiş gibi olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

2022 yılından geliyorum arkadaşlar. Burada hiç boşta ip adresi kalmadı. Internete çıkan son ip adresine tutunarak zamanda yolculuk yaptım ve 2005 yılına yani sizlerin mesaj attığı bu konuya geldim. İnternet polisleri çatıdan girip ip adresimi elimden almadan önce size birşey söylemek istiyorum.

Google diye bir site var. Buraya girip karşınıza çıkan büyük metin kutusuna CGNAT yazın. ve çıkan siteleri araştırın. Oyun çok büyük.

Çatıdan roflcopter sesleri gelmeye başladı, sanırım beni buldul

Eskiden ISS lerde "güvenli internet" seçeneği vardı. 

ISS kullanıcı panelinden işaretlenirse saibt IP ile internete çıkılıyordu Türk Telekom kullandığım zamanlarda. no-ip servisini kullandığımda bu şekilde çözmüştüm olayı. 

Kontrol etme imkanım yok belki hala bu seçenek aktif edildiğinde farklı farklı belli bir sabit IP bloğundan çıkılıyor olabilir. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
Toplam Hit: 868 Toplam Mesaj: 8
ip değiştirme netspeed internet sağlayıcı