folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İstanbul İçi Hurda, Demir/Çelik Talaşı Alınır...

İstanbul İçi Hurda, Demir/Çelik Talaşı Alınır...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Plevne7501
    Plevne7501's avatar
    Erkek

Merhaba

İstanbul içi minimum 1.5 ton olmak üzere hurda ve talaşınıza talibim. Max. seviye yok çünkü verebildiğiniz kadar aliriz isterse 1000 ton olsun.

Fiyatlar Hurdanın kalitesine, nakliyeyi bizim mi karsi tarafin yapacagina göre ve  o haftaki piyasaya göre değişmektedir.

Bu yüzden, hurdalarınıza fiyat vermeden önce kalitesini ve diğer koşulları öğrenmem gerekiyor.

Eğer hurdanızın hangi kalitede olduğunuzu bilmiyorsanız fotoğrafını yollamanız yeterli. 

Fiyat verdikten sonra anlaşırsak gelip aliyoruz ya da siz getirmek istiyorsanız ikitellide ki depomuza bekleriz. 

Bazı arkadaşlar sorabilir eğer benim için hurda bulurlarsa komisyon verir miyim diye. Evet hurda bulduğunuzda komisyonlu şekilde de çalışırım.

İlgilenenler pm ya da şuraya e mail

ali.uynk2@gmail.com
    ya da whatsapp
    534 033 6082
    direkt aramak isteyenler
    542 285 6082

Edit; Eğer tonaj fazla ise şehir dışı hurda da alınır...

Plevne7501 tarafından 05/Eki/18 09:08 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek arkadaş sağlık gibidir.Değeri ancak o yok olunca anlaşılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

304 ve 316 cikiyor arkadasta haftalik 300-400 kilo soylerim

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Plevne7501
    Plevne7501's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

304 ve 316 cikiyor arkadasta haftalik 300-400 kilo soylerim

haftalik 300-400 kilo cikiyor ise aylik 1.5 ton gibi bir miktar oluyor.  Biriktiginde soyler ise alirim her ay duzenli olarak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Istanbul da batık gemi hurdasini kim alıyor hocam bilgin var mi? Sen alır mısın?

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Plevne7501
    Plevne7501's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı

Istanbul da batık gemi hurdasini kim alıyor hocam bilgin var mi? Sen alır mısın?

Hocam ben alirim ihtimal dahilinde ama ebati ve  yeri onemli. ayrintili bilgi verebilir misin? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

sa hocam ya hurdam yok ama bir şey rica edeceğim.

bana bisiklet tekerleği ufak demir parçalar filan lazım dışarda kendi uğraştığım ufak projeler için. bir gün ziyaretine gelsem kesin oralarda böyle senin için gereksiz ama benim için arayıpta bulamadığım malzemeler çıkar.

bunlar ücreti mukabilinde senden alsam sıkıntı olur mu :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    Plevne7501 bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı

Hocam ben alirim ihtimal dahilinde ama ebati ve  yeri onemli. ayrintili bilgi verebilir misin? 

100 ton civarında kalan kısmı var yenikapı tarafında ben sualtinda parcalatabilirim hiyap ve nakliye size ait olur

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı
    Plevne7501 bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı

100 ton civarında kalan kısmı var yenikapı tarafında ben sualtinda parcalatabilirim hiyap ve nakliye size ait olur

Arkadaşlar sözünüzü bal ile kesiyorum ama cidden merak ettim burada çok değişik işlerle uğraşan adamlar varmış cidden. Anlaşılan aramizda iş adamı bile var.

Bir bulamadığım astronot kaldı, az zorlasak o da çıkacak ortaya :D

Söz hakkı için teşekkür ederim, konuya devam...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Plevne7501
    Plevne7501's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı
    Plevne7501 bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı

pm attim goruselim bir

Plevne7501 tarafından 05/Eki/18 17:17 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Plevne7501
    Plevne7501's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

sa hocam ya hurdam yok ama bir şey rica edeceğim.

bana bisiklet tekerleği ufak demir parçalar filan lazım dışarda kendi uğraştığım ufak projeler için. bir gün ziyaretine gelsem kesin oralarda böyle senin için gereksiz ama benim için arayıpta bulamadığım malzemeler çıkar.

bunlar ücreti mukabilinde senden alsam sıkıntı olur mu :)

Hocam bu dedigini herhangi bir hurdaciya girsen bile bulabilirsin :) Tabi bizede gelip bakabilirsin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı
    Plevne7501 bunu yazdı
    Mezantalac bunu yazdı

Arkadaşlar sözünüzü bal ile kesiyorum ama cidden merak ettim burada çok değişik işlerle uğraşan adamlar varmış cidden. Anlaşılan aramizda iş adamı bile var.

Bir bulamadığım astronot kaldı, az zorlasak o da çıkacak ortaya :D

Söz hakkı için teşekkür ederim, konuya devam...

La var ya 40 yıl düşünsem aklıma böyle bir sektor gelmezdi. Artik o da var. 

Toplam Hit: 1460 Toplam Mesaj: 11
ticaret #hurda hurda alımı talaş hurda