folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Kablosuz Internetteki Sinyali Sabitleme..

Kablosuz Internetteki Sinyali Sabitleme..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

Arkadaslar benim bir sorunum vardı soyle acıklayım.. 50 Metre Kadar uzaklıkta bir mesafeden wireless adaptor umle net cekiyorum buraya kadar sorun yok  yalnız internetin hızı 8 mb olmasına ragmen karsı bilgisayar sadece internet saglıyor yani kablosuz modemin oldugu pc oradan internete girilmiyor modemi alma sansım yok eve onu soylemeyin :) acaba ben bu bana gelen baglantıyı nasıl sabitlerim yani sinyal kalitesini wireless adaptorum tp link u140 kaliteli bir model yalnız bazen 4,5 cekiyor surekli ama 98 bazen 70 60 gibi rakamlar oldugu icin online oyunlarda sıkıntı oluyor bir cozum yolu varmıdır bunun acaba yada access point filan hic anlamam ondan alıp kablo filan takılma olayları olurmu ethernet seklinde filan gibi yani.

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://tahribat.com/Search.asp

gir buraya anten yaz

kendi wi-fi antenini yap

ucuz yollu

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

hocam 150 liraya aldım bu anteni kalitesi gayet iyi download hızım filanda 250 -300 kb filan tatmin edici sadece online oyunlarda sıkıntı oluyor bu antenin kendi programı var burada  fragment threshold , rts threshold gibi terimler var bunlar ayarı olabilir belki yapabilirim arastırma yaptım bunlarla ilgili pek aydınlatıcı türkce bir acıklama yok nasıl yapabilirim :S

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

modemin markası ve modeli nedir ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam çevresel faktörlerden etkileniyodur, yoktur

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Evde mikrodalga firini calistirsan sinyali etkiler, monitoru acip kapasan sinyali etkiler, komsun Hotbird uydusunda tv izlerken birden Turksat 3c 'de yayin yapan kanali izlemeye baslasa sinyali etkiler.Onun icin sabitleyemezsin haci.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 2372 Toplam Mesaj: 6