Kaspersky Yükleme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorkuT
    KorkuT's avatar
    Erkek

Bir konuda aşağıdakine rastladım dedim yapayım sınırsız key olsun yapmaz olaydım :D. müritler ve deniyeyim dedim kisi kurdum denilenleri yaptım. Sonra istemeye devam etti key bende daha sonra diye diye bıraktım sonra aldım kaldırdım. geçen kasperın kendi sitesinden indirdim antivirüs programını kurdum yeniden başlattım açılmadı bişi olmadı aktivasyonla ilgili yerde gelmedi. Sonra arkadaş bana getirdi bir setup yine aynı şekil kuruyorum yeniden başlatıyorum  kasper hiç gelmiyor üstelik kendim açmaya çalıştığımda da açılmıyor.Şimdi silinen dosyaları geri yüklesem düzel mi? Düzelirse nasıl düzelir? bunu soracaktım şimdiden çok sağolun . Birde yazabileceğinizin en sade biçiminde yazarsanız daha bir sevinirim. (yok ebenin diye başlayan kelimeleri duymaya başladım idare edin ne diyelim). 

1 - Önce kasperskynizdeki tüm aktif keyleri silin (denemek için 30 günlük olanda aktifse onuda silin.)

2 - Kaspersky programınızı tamamen kapatın (sağ alt köşedeki kaspersky simgesine sağ tuş tıklayın ve çıkışa basın)

3 - "Başlat > Çalıştır > Regedit" komutlarıyla kayıt defterine girin.

4-1 - "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStora ge" bölümünde sağda "kis" isimli bir dosya var onu silin.

4-2 - "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptograph y \RNG"
    bölümünde sağda "seed" isimli bir dosya var onu silin.

4-3 - "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCerti f icates\SPC\Certificates"e gelin "Certificates" dosyasının solundaki "+"işaretine basın ve altta çıkan klasörlere tek tek tıklayıp sağda çıkan "blob" dosyalarını silin.

5 - Kaspersky'yi çalıştırın.

6 - Aktivasyon bölümünden 30 günlük anahtarı seçin ve kullanın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorkuT
    KorkuT's avatar
    Erkek

müritler yardım eder misiniz? 

Toplam Hit: 2300 Toplam Mesaj: 2