Lanet Olası 8.1 Güncellemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    relatingo
    relatingo's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar. laptop u sıfırladım arkadaşlar w8 kullanıyorum şu an. ancak windows 8.1 i yükledi reset attığımda, fakat güncelledikten sonra masaüstünde boş yere sağ tık yaptığımda mause 5sn dönerek bekliyor. bunun bir çözümü var mıdır? aynı sorunla karşılaşan var mı? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bug sorunu yaşıyorsun. ayarlardan bilgisayarımı sıfırla seçeneğinden cihazı sıfırla (uzun sürebilir)

daha sonra tam güncellemeleri yükleyip sorunun çöüzüldümü diye kontrol et.

genelde bu tür sorunlarda direk format atıp kökten çözüm bulmak daha mantıklı. ama recovery sorunu yaşamaman için dediklerimi uyglaman daha mantıklı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

8.1, 8.0 a göre daha performanslı hocam :)

öncelikle orjinal cd den kurduğuna dikkat et.. gerekise iso sha1 check v.s. yap.. Eğer şu hazır katılımlı dvdlerden kurmuşsan vay haline :)

bana kalırsa tekrar ve farklı bir kaynaktan windowsu tekrar kurmaya çalışın

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    relatingo
    relatingo's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

bug sorunu yaşıyorsun. ayarlardan bilgisayarımı sıfırla seçeneğinden cihazı sıfırla (uzun sürebilir)

daha sonra tam güncellemeleri yükleyip sorunun çöüzüldümü diye kontrol et.

genelde bu tür sorunlarda direk format atıp kökten çözüm bulmak daha mantıklı. ama recovery sorunu yaşamaman için dediklerimi uyglaman daha mantıklı.

ya aslına bakılırsa bilgisayarımın 3. senesi ve sorun yaşamadan kullanıyordum ancak 2 ay kadar önce virüsten dolayı bilgisayarımı sıfırladım. doğal olarak w8 e dödü ama sonrası 8.1 güncellemesinde 2 defadır aynı sorunu yaşıyorum bende anlamadım niye böyle oluyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    relatingo
    relatingo's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

8.1, 8.0 a göre daha performanslı hocam :)

öncelikle orjinal cd den kurduğuna dikkat et.. gerekise iso sha1 check v.s. yap.. Eğer şu hazır katılımlı dvdlerden kurmuşsan vay haline :)

bana kalırsa tekrar ve farklı bir kaynaktan windowsu tekrar kurmaya çalışın

biliyorum hocam 2 ay öncesine kadar 8.1 i kullanıyordum zaten. virüsten dolayı sıfırladım pc'yi 8e döndü doğal olarak şimdide bu sorunu yaşıyorum. bu arada bende herhangi bir cd yok format vs. için :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

elinde msdn sürümü windows 8.1 varmı en son güncelleme yapılmış günceleyince sorun çıkıyor ondan dolayı güncelleyemiyorum sistemi 

TOMBLACK tarafından 14/Tem/15 03:10 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 652 Toplam Mesaj: 6
#windows #8.1 #güncelleme